Barbora

barbora@milujemetantru.cz

+420736653349

-MASÁŽE PRO MUŽE I ŽENY-

“Tantra pro mě představuje nástroj, pomocí kterého se člověk může dostat blíže sám k sobě, ke svému vlastnímu prožívání a cítění skrze vědomý dotek a práci se sexuální energií. Někdo tuto energii bude chtít probouzet, jiný usměrňovat a další se ji bude chtít nechat vést. Tantrická masáž je dle mé vlastní zkušenosti příležitostí pro zastavení, prožití a přijetí sebe sama skrze tělesnou zkušenost. Je o bytí v přítomném okamžiku a o oproštění se od nároků, které si na sebe dnešní člověk klade. Na hlubší úrovni může pomáhat uvolňovat nahromaděný stres, případně navracet duševní rovnováhu a pohodu.

Mé masáže jsou intuitivní, pečující a autentické. Ráda se nechávám procesem masáže a vzájemné dynamiky vést. Protože prožívání každého člověka je jedinečné, neposuzuji a pouze provázím. Mám zkušenost s masážemi žen, mužů a nebinárních osob na celé škále sexuální orientace Domnívám se, že pro prožití naplněného života je třeba přijmout kromě svých světlých stránek i svůj stín, své omyly a chyby. Oddalování mě stálo energii a čas a odpojovalo mě od sebe samotné. Přeji každému, ať mu tantrická masáž přinese třeba právě toto přijetí, ale i to co v životě aktuálně potřebuje.”

Kontaktujte přímo Báru

Je třeba se objednat několik dnů, někdy i týdnů předem. 

tantra
POSLAT SMS
NAPSAT EMAIL
VOLAT
Napište ji email

Báru mohu jedině doporučit

Rated 5 out of 5

Masáž od Báry pro mě byla krásným zážitkem – její doteky jsou pečující, uvolňující a energetizující. Masáž plynula v příjemných vlnách, kdy jsem se nořila do svého nitra a zase vracela zpátky do těla a vnímala jen přítomný okamžik a pocity ve svém těle, které se stále více rozvolňovalo v narůstající energii. Dopřála jsem si tříhodinovou masáž a můžu jedině doporučit, protože díky dostatečnému času se celé tělo skvěle zregenerovalo, vyživilo, a dokonce jsem se dostala i do nových sfér energetických prožitků.

Zuzana

Skvělá masáž s Bárou

Rated 5 out of 5

U slečny Báry jsem byl na dvouhodinové masáži, rád bych poděkoval za příjemnou zemitou masáž a skvělý zážitek. Po masáži jsem se cítil svěží a plný energie, která přetrvala i do dalšího dne.

David

Krásný zážitek s Barborou

Rated 5 out of 5

Barbora byla velmi profesionální, pečující a vstřícná. Vytvořila pro mě bezpečný prostor, který vedl k hlubšímu prožitku a pomohl mi zakotvit ve svém těle a posílit můj vztah k sobě samému, k intimitě a sebepřijetí. Jsem vděčný za tuto zkušenost a za Barbořin přijímající a otevřený přístup.

Andy