Co je tantrická masáž

tantra praha

Je to nádherný zážitek, kdy se Vám zastaví čas a užíváte si každý dotek, jako by měl být ten poslední. Vy jen ležíte a necháte o sebe pečovat. Nejste do ničeho nuceni, tudíž vše záleží zcela na Vás. Nejedná se pouze o masáž jako takovou, ale především o blízkost, lásku, něhu a intimitu.

Masáž probíhá v klidném a intimním prostoru, při příjemné hudbě společně se svíčkami. Tantra se nezaměřuje na žádný cíl, ale pouze na přítomný okamžik. Probouzí emoce v těle a dává možnost šťastným a láskyplným okamžikům, které si každý z nás zaslouží.

Tantra dává úplně nový směr naší sexualitě. Dotek, blízkost, objetí, něha, intimita a láska je to, po čem touží snad každá bytost. Tantrická masáž právě všechny tyto lidské potřeby představuje a můžete je tedy načerpat touto cestou.

Intimní masáž je součástí tantrické masáže, ne však povinností. Provádí se tedy pouze za předpokladu, že jste opravdu uvolněn/a, připraven/a a cítíte se bezpečně. Jste to Vy, kdo určuje vývoj masáže. Při intimní masáži se jedná především o jemnější a pomalejší doteky. Tato technika a přístup Vaši energii rozproudí z oblasti pánve do celého těla.

Důležité je vědět, že vše, co je přirozené, je v Tantře vítané, takže netřeba jakýchkoliv obav. Tantra se sexualitou nepracuje z důvodu uspokojení „potřeby“ a nemá za cíl ani vyvrcholení. Naopak – je to nauka jak s naším tělem a sexuální energií pracovat, „vytěžit“ z ní maximum a využít její potenciál.

V Tantrické masáži je masér/ka dávajícím a Vy pouze přijímajícím. Můžete si tedy užívat naplno každý dotek a nemusíte ho nijak oplácet. Avšak, takové objetí nebo držení za ruku je vítané.

Tantrická masáž je vhodná úplně pro každého 18+. Masáž si můžete užít buď sám/sama nebo s partnerem.

Na co se můžete těšit?

 • úvodní posezení / rozhovor
 • masáž horkými žínky
 • hebké předměty
 • olejovou masáž celého těla
 • lávové kameny (při masáži nad 2h)
 • práci s dechem
 • intimní masáž / práce se sexuální energií
 • závěrečný posezení / rozhovor

Proč jít na tantrickou masáž?

 • Probouzí přírodní životní energii (sex. energii)
 • Tělo, mysl a duše jsou v rovnováze
 • Zesiluje lásku k vlastnímu tělu
 • Poznání sebe sama do hloubky
 • Prohlubuje vztah s partnerem
 • Odbourává bloky
 • Pomáhá při problému s erekcí, předčasnou ejakulací nebo nízké chuti na sex
 • Zesiluje prožitek a citlivost intimních partií

Něco tak krásného jsem nikdy nezažil!

Rated 5 out of 5

Kde začít? Je toho tolik o co bych se rád podělil.
Vše to začalo mou touhou poznat něco nového, co by mi přineslo více porozumění mého vlastního těla, sexuality a duševní harmonie. Po jistém čase a nesporným prohledáváním internetu jsem narazil na Klárky webové stránky. Ta mi pomohla zodpovědět spoustu mých otázek o tantře, co očekávat, ale i co tantra není nebo neposkytuje. Měl jsem jistou představu co očekávat, ale i tak jsem šel na první tantra masáž nervózní a plný očekávání.
Klárka je nádherný anděl. Hned po příchodu a krátkém posezení, ze mě spadla ta největší nervozita. Chvíli mi ovšem trvalo se úplně odpojit od všedního, stresového života. To vše ovšem pominulo po prvních minutách s Klárkou. Díky jejím něžným dotekům, profesionálnímu přístupu a hlavně vzájemnému porozumění našich duší jsem se rázem ocitnul v jiné dimenzi. Něco tak krásného, uvolňujícího a vzrušujícího jsem nikdy nezažil. Dvě a půl hodiny utekly tak rychle, jako ještě nikdy v mém životě. Bylo mi hned jasné, že toto nebude poslední návštěva. Kdybych mohl, navštívil bych Klárku každý den. Tímto chci říct, že je jedno kolik hodin budete s Klárkou, neboť ona Vás dokáže odpoutat od Vašeho všedního stresového života.
Moc děkuji Klárko a doufám, že se zase brzo uvidíme.

Honza

Workshop byl parádní

Rated 5 out of 5

Workshop na téma vědomé sexuality byl naprosto parádní. Klára je skutečný profesionál a ve spoustě věcech mi otevřela oči. Můžu maximálně doporučit a sám se rád zúčastním dalších přednášek

Michal

Masáž s Klárou byla skvělá

Rated 5 out of 5

Kde začít, asi po krátkém psaní s úžasnou Klárkou, která všechno vysvětlila a zrealizovala termín atd ,před výkonem proběhlo krátké seznámení co se bude dít a jak to bude probírat , nebudu to tu vypisovat do detailu to ať si každý zkusí sám , ale za mě úžasná zkušenost s něčím co člověk nezažije často jako při masáži, zvlášť s Klárkou 🙂, která je fakt úžasná bytost ,je vidět že se tomuto tématu věnuje s velkou péčí a láskou ke své práci mohu jen doporučit dál 😉 🙂 poznal jsem, jak můžou být doteky intenzivní, masáž ve mně probudila silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům. Tantrická masáž s Klárou byla skvělá. Ještě dlouhou dobu jsem se cítil dobře. Určitě mohu doporučit všem, kteří chtějí zažít správnou tantru.

George

Čtyřruční masáž s Davidem a Zuzanou byl neskutečný zážitek

Rated 5 out of 5

Rozhodl jsem se vyzkoušet čtyřruční masáž Jin a jang s Davidem a Zuzkou. Před masáží jsem byl trochu nesvůj, protože jsem příliš nevěděl, co přesně od masáže očekávat. Jakmile jsem ale dorazil na místo, nervozita rychle opadla a v přátelské atmosféře jsem se začal cítit velmi pohodlně. Na začátku mi Zuzana s Davidem vysvětlili podstatu vědomé práce s tělem a dostali jsme se i k diskuzi o různých duchovních aspektech našeho života. Poté již následovala masáž, při které se dostala pozornost snad úplně každé části mého těla. Chvílemi bylo vysloveně cítit, jak energie prochází tělem. Celá masáž proběhla velmi harmonicky, hladce a bylo až s podivem, jak v důvěrném prostředí člověk přirozeně překoná hranice vlastní intimity. Neskutečný zážitek spočíval i v tom, že maséři pracovali sehraně a výborně se doplňovala něžnost a jemnost Zuzaniných rukou se silou a dynamikou Davidových doteků. Jedinou nevýhodu, kterou jsem v masáži viděl, bylo to, že bych si přál, aby nikdy neskončila – respektive aby trvala dalších několik hodin ;-))

Ondra

Tantricky unik s Terezkou

Rated 5 out of 5

Opet se mi postestilo zavitat na Tantrickou masaz a tentokrat s Terezkou.
Diky zkusenostem, ktere jsem nasbiral s Klarkou, jsem tak nejak vedel co se bude dit a jak to bude probihat. Ale tak nejak jsem opomenul fakt, ze kazdy clovek je jiny a tim padem i tato masaz bude trochu jina a typicka tomu, jaka je Terezka, jako clovek a jak ona vnima Tantru.
Terezka me privitala s jejim prijemnym usmevem a v tu ranu opadla jakakoliv obava ci nejistota. Cela masaz byla velmi prijemna, relaxacni a mazliva. Behem par minut se mi opet podarilo utect od reality, stresu a tech vsech veci, ktere si kazdy z nas v te hlave nosi a neustale resi. Dve hodiny, ktere jsem mel s Terezkou utekly az prilis velmi rychle a tak mi nezbyvalo nic jineho, nez si dohodnout dalsi schuzku.
Dalsi nase setkani bylo trihodinove a i tento cas utekl velmi rychle. Ve fazi, kdy se clovek dokaze odreagovat a odpoutat od vsedniho zivota, je tento cas velice vzacny a krasny. A Terezka dokaze tento stav velice rychle navodit, takze si to muzete cele krasne uzit.
Na jednu stranu jsem si pripadal provinile, nebot jsem dokazal nacerpat novou energii, kterou jsou urcite sebral Terezce ;o)
Jaky je zaver? Ze se nemuzu dockat dalsi Tantricke terapie a uniku z reality. Terezka je velmi prijemna, mila, profesionalni a urcite ve vas dokaze vyvolat pohodu, klid a uvoneni. Rozhodne ji velice doporucuji. Tesim se na dalsi setkani.

Honza

Cítím se báječně

Rated 5 out of 5

Zuzanko, cítím se báječně a musím se Vám svěřit, že jsem již dala Váš kontakt kamarádkám z Prahy. Musím se přiznat, že to pro mě byl vážně jedinečný zážitek, a jak jste sama říkala, cítila jsem efekt i další dny. Budu velmi ráda, když mi pošlete cvičení orgasmické jógy, jógu miluji a věnuji se jí již několik let a ráda si vyzkouším i něco jiného. Těším se velmi na další setkání a na další masáž.

Marika

Úžasná masáž

Rated 5 out of 5

Davide, chci Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou masáž! Čerpám z ní doteď a jsem velmi příjemně naladěná a odpočinutá a pozitivní : ) Nejspíš dám na Vaše doporučení a přišla bych ještě jednou se dobít, odblokovat, posunout hranice, ujasnit si věci a pak určitě chci, aby na tom nějak zapracoval i můj muž. Moc děkuji a přeju krásné jarní dny 🙂

Petra