David

tantra massage

david@milujemetantru.cz

+420603524210

-KURZY, KONZULTACE, MASÁŽE PRO ŽENY

„Na cestu masáží mě přivedla touha poznat sám sebe a objevovat skryté možnosti lidského těla. K životu přistupuji s pokorou a radostí v přítomném okamžiku a za prožitky a události, které se staly v minulosti, ať jsou jakékoli, děkuji, protože mě mnohému naučily. Cesta, na které nyní jsem, je obklopena bezpodmínečnou láskou a přijetím všeho tak, jak je, a důvěrou v to, že to tak má být. Nehledám důvody, proč něco nejde, ale možnosti, jak záměry realizovat.

Věnuji se masážím, koučinku, individuální výuce a poradenství v oblasti sexuality, intimity a osobního rozvoje. Pracuji s jednotlivci a páry, laiky i profesionály.“

Při vědomé práci s tělem můžete také:

 • objevovat nové pocity v těle
 • pracovat se svým záměrem (životním cílem)
 • osvobodit tělo a mysl od stresu
 • prožít energetický celotělový orgasmus
 • v bezpečném prostoru uvolnit své emoce
 • pracovat na zvýšení citlivosti vulvy/vagíny
 • rozpustit pocity studu, viny a strachu
 • prožít extatické stavy
 • otevřít své srdce
 • přijmout sebe sama a své tělo
 • znovuobjevit chuť a vášeň do života
 • začít svobodně a intenzivně prožívat sexualitu
 • propojit se se svým zdrojem životní energie
 • setkat se se svými stíny
 • být konfrontováni se svým egem
 • vystoupit ze své komfortní zóny

VÝBĚR ABSOLVOVANÝCH VÝCVIKŮ A SEMINÁŘŮ:

 • Profesionální výcvik Sexological Bodywork
 • Profesiobální výcvik Tantra masáže
 • Profesionální výcvik Celostní smyslné masáže – masáž a reflexologie joni a lingamu, vaginální mapování, masáž pánevního dna, anální masáž, práce s dechem a technika velkého tahu, léčivé aspekty celostní smyslné masáže, masáž úst, nosu a uší, rituál smyslů, masáž podle elementů
 • Kurz pro učitele – výuka v oblasti intimity a doteku pro jednotlivce, páry a skupiny, záměr a duševní hygiena, práce v krizových situacích, hranice, důvěra, bezpečí, etika, specifikaka práce s muži, ženami a páry
 • The Ultimate SAR Experience
 • Rekvalifikace Masér pro sportovní a rekondiční masáže
 • Breussova masáž
 • Manuální lymfodrenáž
 • Indická masáž hlavy, antistresová masáž
 • Škola reflexní terapie
 • Tělo, duše, srdce I.
 • Hlas a síla projevu

Kontaktujte přímo Davida

Je třeba se objednat několik dnů, někdy i týdnů předem. 

tantra
POSLAT SMS
NAPSAT EMAIL
VOLAT
Napište MU email

Díky kurzu se sobě více věnujeme

Rated 5 out of 5

Od kurzu doporučujeme všude, kudy chodíme. Otevřelo nám to obzory skrze dotek a intimitu. Díky kurzu jsme se naučili vnímat se vzájemně více, být ve své přítomnosti, teď a tady, a věnovat dlouhé chvíle jen sobě a našemu spojení. Od kurzu jsme aplikovali do našich diářů přímo čas na masáž a věnování se sami sobě. Byl pro nás velice přínosný a inspirativní, techniky využíváme a zkoušíme aktivně. Určitě v budoucnu zkusíme další vzdělání skrze tuto tématiku. Děkujeme.

Anička a Vítek

Úžasná masáž

Rated 5 out of 5

Davide, chci Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou masáž! Čerpám z ní doteď a jsem velmi příjemně naladěná a odpočinutá a pozitivní : ) Nejspíš dám na Vaše doporučení a přišla bych ještě jednou se dobít, odblokovat, posunout hranice, ujasnit si věci a pak určitě chci, aby na tom nějak zapracoval i můj muž. Moc děkuji a přeju krásné jarní dny 🙂

Petra

Nadprůměrná spokojenost

Rated 5 out of 5

Pokud někdo potřebujete přijít na jiné myšlenky a třeba jen na dvě hodinky se oprostit od každodenního spěchu a zmatků a neklidu, tak vřele doporučuji úžasnou dvouhodinovou relaxační masáž. Cítila jsem se báječně uvolněná a nabitá energií, kterou jsem díky skvělým ručičkám šikovného maséra Davida opět získala. Pokud můžu hodnotit podle sebe, tak jsem byla spokojená nadprůměrně :-). Všem vřele doporučuji, už se těším, až půjdu na další.

Lucie

Masér byl milý, jemný až něžný, velmi vnímavý

Rated 5 out of 5

Na základě impulzivního nákupu dárkového poukazu jsem se vypravila na dvouhodinovou relaxační masáž. Na masáže zad občas chodím, absolvovala jsem i několik masáží celého těla, vždy to byla příjemná záležitost, ale nikdy to nebyl nijak neobvyklý zážitek. Až do včerejška. Zpětně můžu říct, že celý průběh masáže byl úžasný. Uvolněná atmosféra, kterou masér David dokázal vytvořit, způsob dotyků, jejich síla, rychlost, práce s dechem, byla dokonalá, přesně odpovídala tempu mých tělesných a duševních pochodů a já měla nádherný pocit hluboké relaxace. Masér byl milý, jemný až něžný, velmi vnímavý. Při masáži jsem měla pocit, že se ve mně během ní probouzí úplně nějaká nová energie, které je pak člověk plný, netuším, jak to mám popsat, takový pocit úplného osvobození, pro mě to byl úplně nový moc pěkný zážitek. Řekla bych, že se mu nějakým záhadným způsobem podařilo odstranit všechno napětí v mém unaveném a vystresovaném těle a nyní mám pocit celkového uklidnění a zpomalení, nevytáčí mě standardní běsnění našich tří dětí, zatím si udržuji nadhled a doufám, že efekt ještě chvíli vydrží. A další nezanedbatelné plus je v tom, že jsem zjistila, že příjemné rozpoložení mého těla výborně zlepšuje i náš manželský milostný život, jsem příjemnější, naladěnější, víc si to užiji a v konečném důsledku je spokojený i manžel. Tato relaxační masáž neodstranila jen únavu a napětí v mém těle, ale i jsem si psychicky odpočinula a načerpala novou energii. Celkově to byl nádherný hluboký celostní zážitek, ráda si ho zopakuji i příště a rozhodně ho doporučuji vyzkoušet.

Martina

Vysoká úroveň, originalita a profesionalita maséra Davida

Rated 5 out of 5

Na masáž Dotek lásky, kterou jsem dostala jako dárek k narozeninám, jsem šla s očekáváním příjemné relaxace, tolik potřebné v dnešní hektické době. Mám již zkušenosti s různými typy masáží, ale toto bylo pro mne naprosto neznámé a nové. Přiznávám, že ač jsem se moc těšila, z neznámých situací bývám zpočátku rozechvělá a tak to bylo i nyní. Výsledek však nad míru předčil mé očekávání a veškeré obavy se rozplynuly. Vstřícný, kultivovaný a velice citlivý přístup pana Davida, obratnost, něžnost a profesionalita jsou zárukou velmi kvalitní péče. Také oceňuji příjemné popovídání a spoustu udělených cenných rad, které si uchovám v paměti. Jednoznačně – vysoká úroveň, originalita a profesionalita, a proto vřele všem doporučuji! Pro mě osobně to byl nádherný, harmonický a smyslný zážitek, na který nikdy nezapomenu a který velmi ráda zopakuji. Kouzlo tohoto prožitku je opravdu těžko popsatelné. Musí se prostě zažít.

Karolína

Čtyřruční masáž s Davidem a Zuzanou byl neskutečný zážitek

Rated 5 out of 5

Rozhodl jsem se vyzkoušet čtyřruční masáž Jin a jang s Davidem a Zuzkou. Před masáží jsem byl trochu nesvůj, protože jsem příliš nevěděl, co přesně od masáže očekávat. Jakmile jsem ale dorazil na místo, nervozita rychle opadla a v přátelské atmosféře jsem se začal cítit velmi pohodlně. Na začátku mi Zuzana s Davidem vysvětlili podstatu vědomé práce s tělem a dostali jsme se i k diskuzi o různých duchovních aspektech našeho života. Poté již následovala masáž, při které se dostala pozornost snad úplně každé části mého těla. Chvílemi bylo vysloveně cítit, jak energie prochází tělem. Celá masáž proběhla velmi harmonicky, hladce a bylo až s podivem, jak v důvěrném prostředí člověk přirozeně překoná hranice vlastní intimity. Neskutečný zážitek spočíval i v tom, že maséři pracovali sehraně a výborně se doplňovala něžnost a jemnost Zuzaniných rukou se silou a dynamikou Davidových doteků. Jedinou nevýhodu, kterou jsem v masáži viděl, bylo to, že bych si přál, aby nikdy neskončila – respektive aby trvala dalších několik hodin ;-))

Ondra