David

David je zkušený masér a lektor s dlouholetou praxí v oblasti sexuality, intimity a osobního rozvoje. Specializuje se zejména na výuku a poradenství pro jednotlivce a páry, laiky i profesionály.

TÉMATA, SE KTERÝMI KLIENTI PŘICHÁZEJÍ:

 • problémy s přijetím vlastního těla
 • problémy se sexualitou ve vztahu
 • pocity studu, viny, strachu
 • problémy s erekcí
 • předčasná ejakulace
 • neschopnost dosažení orgasmu
 • bolestivost při intimním styku
 • necitlivost nebo snížená citlivost vagíny
 • traumata (poškození z operací a zákroků, sexuální zneužití, znásilnění ad.)
 • léčení jizev po porodu a po operacích

VÝBĚR ABSOLVOVANÝCH VÝCVIKŮ A SEMINÁŘŮ:

 • Profesionální výcvik Sexological Bodywork
 • Profesionální výcvik Celostní smyslné masáže
 • Rekvalifikace Masér pro sportovní a rekondiční masáže
 • Škola reflexní terapie
 • Tělo, duše, srdce I.
 • Hlas a síla projevu

SPECIALIZACE: MASÁŽE PRO ŽENY, MUŽE A PÁRY, ZÁŽITKOVÝ KURZ

JAZYKY: CZ

Úžasná masáž

5,0 rating

Davide, chci Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou masáž! Čerpám z ní doteď a jsem velmi příjemně naladěná a odpočinutá a pozitivní : ) Nejspíš dám na Vaše doporučení a přišla bych ještě jednou se dobít, odblokovat, posunout hranice, ujasnit si věci a pak určitě chci, aby na tom nějak zapracoval i můj muž. Moc děkuji a přeju krásné jarní dny 🙂

Petra

Nadprůměrná spokojenost

5,0 rating

Pokud někdo potřebujete přijít na jiné myšlenky a třeba jen na dvě hodinky se oprostit od každodenního spěchu a zmatků a neklidu, tak vřele doporučuji úžasnou dvouhodinovou relaxační masáž. Cítila jsem se báječně uvolněná a nabitá energií, kterou jsem díky skvělým ručičkám šikovného maséra Davida opět získala. Pokud můžu hodnotit podle sebe, tak jsem byla spokojená nadprůměrně :-). Všem vřele doporučuji, už se těším, až půjdu na další.

Lucie

Masér byl milý, jemný až něžný, velmi vnímavý

5,0 rating

Na základě impulzivního nákupu dárkového poukazu jsem se vypravila na dvouhodinovou relaxační masáž. Na masáže zad občas chodím, absolvovala jsem i několik masáží celého těla, vždy to byla příjemná záležitost, ale nikdy to nebyl nijak neobvyklý zážitek. Až do včerejška. Zpětně můžu říct, že celý průběh masáže byl úžasný. Uvolněná atmosféra, kterou masér David dokázal vytvořit, způsob dotyků, jejich síla, rychlost, práce s dechem, byla dokonalá, přesně odpovídala tempu mých tělesných a duševních pochodů a já měla nádherný pocit hluboké relaxace. Masér byl milý, jemný až něžný, velmi vnímavý. Při masáži jsem měla pocit, že se ve mně během ní probouzí úplně nějaká nová energie, které je pak člověk plný, netuším, jak to mám popsat, takový pocit úplného osvobození, pro mě to byl úplně nový moc pěkný zážitek. Řekla bych, že se mu nějakým záhadným způsobem podařilo odstranit všechno napětí v mém unaveném a vystresovaném těle a nyní mám pocit celkového uklidnění a zpomalení, nevytáčí mě standardní běsnění našich tří dětí, zatím si udržuji nadhled a doufám, že efekt ještě chvíli vydrží. A další nezanedbatelné plus je v tom, že jsem zjistila, že příjemné rozpoložení mého těla výborně zlepšuje i náš manželský milostný život, jsem příjemnější, naladěnější, víc si to užiji a v konečném důsledku je spokojený i manžel. Tato relaxační masáž neodstranila jen únavu a napětí v mém těle, ale i jsem si psychicky odpočinula a načerpala novou energii. Celkově to byl nádherný hluboký celostní zážitek, ráda si ho zopakuji i příště a rozhodně ho doporučuji vyzkoušet.

Martina

Vysoká úroveň, originalita a profesionalita maséra Davida

5,0 rating

Na masáž Dotek lásky, kterou jsem dostala jako dárek k narozeninám, jsem šla s očekáváním příjemné relaxace, tolik potřebné v dnešní hektické době. Mám již zkušenosti s různými typy masáží, ale toto bylo pro mne naprosto neznámé a nové. Přiznávám, že ač jsem se moc těšila, z neznámých situací bývám zpočátku rozechvělá a tak to bylo i nyní. Výsledek však nad míru předčil mé očekávání a veškeré obavy se rozplynuly. Vstřícný, kultivovaný a velice citlivý přístup pana Davida, obratnost, něžnost a profesionalita jsou zárukou velmi kvalitní péče. Také oceňuji příjemné popovídání a spoustu udělených cenných rad, které si uchovám v paměti. Jednoznačně – vysoká úroveň, originalita a profesionalita, a proto vřele všem doporučuji! Pro mě osobně to byl nádherný, harmonický a smyslný zážitek, na který nikdy nezapomenu a který velmi ráda zopakuji. Kouzlo tohoto prožitku je opravdu těžko popsatelné. Musí se prostě zažít.

Karolína

Masáž s Davidem byla nádherná

5,0 rating

Davide, moc bych Vám chtěla poděkovat za skvělou a naprosto uvolňující masáž, která mi přinesla do života mnoho radosti v dnešní uspěchané době. Masáž byla nádherná a mám pocit, že máte léčivý dotek. Díky této masáži jsem se mohla na svět opět podívat radostněji a s nadhledem, který každý potřebujeme. Po delší době mě přestala bolet záda a velmi jsem ocenila Váš profesionální, a přitom nesmírně citlivý přístup. Jste opravdu odborník a ráda se k Vám vrátím. Taktéž jsem Vás ráda doporučila svým známým.

Ivana

Čtyřruční masáž s Davidem a Zuzanou byl neskutečný zážitek

5,0 rating

Rozhodl jsem se vyzkoušet čtyřruční masáž Jin a jang s Davidem a Zuzkou. Před masáží jsem byl trochu nesvůj, protože jsem příliš nevěděl, co přesně od masáže očekávat. Jakmile jsem ale dorazil na místo, nervozita rychle opadla a v přátelské atmosféře jsem se začal cítit velmi pohodlně. Na začátku mi Zuzana s Davidem vysvětlili podstatu vědomé práce s tělem a dostali jsme se i k diskuzi o různých duchovních aspektech našeho života. Poté již následovala masáž, při které se dostala pozornost snad úplně každé části mého těla. Chvílemi bylo vysloveně cítit, jak energie prochází tělem. Celá masáž proběhla velmi harmonicky, hladce a bylo až s podivem, jak v důvěrném prostředí člověk přirozeně překoná hranice vlastní intimity. Neskutečný zážitek spočíval i v tom, že maséři pracovali sehraně a výborně se doplňovala něžnost a jemnost Zuzaniných rukou se silou a dynamikou Davidových doteků. Jedinou nevýhodu, kterou jsem v masáži viděl, bylo to, že bych si přál, aby nikdy neskončila – respektive aby trvala dalších několik hodin ;-))

Ondra