Profesionální kurz Tantra masáže

Během výuky se naučíte kompletně vše, co takový profesionál musí znát a ovládat. Kurz Tantra masáže je individuální a tak výuka je přizpůsobena přímo Vám.

Během Vašeho učení pro Vás vytvoříme bezpečné a intimní prostředí, v kterém je možné se otevřít a důvěřovat.

„Po tomto profesionálním kurzu tantrické masáže můžete ihned začít se svojí vlastní praxí.“

Program výuky:

 • Tantra, její principy a filozofie
 • komunikace s klientem před a po masáži, jak nastavit hranice
 • čemu se vyvarovat a naopak na co se zaměřit
 • příprava prostoru před masáží
 • tantrické dechové techniky
 • kompletní masáž krok za krokem (rituál, horké ručníky, hebké předměty, olejová masáž – přední a zadní část)
 • masáž prsou / vulvy / penisu
 • práce se sexuální energií
 • lávové kameny
 • masáž prostaty (chcete-li se)
 • provedení celé masáže samostatně v délce 1,5 – 2h včetně vstupního rozhovoru s klientem – supervize
 • předání certifikátu

Pro dávání tantrické masáže je důležité mít vlastní prožitek této masáže a to nejlépe ještě před kurzem a ve stejném studiu, kde se masáž budete učit. Proto doporučujeme ještě před kurzem si zajít na masáž a zažít ji na vlastní kůži.

„Kurz Tantra masáže je ukončen certifikátem o absolvování kurzu.“

tantra kurz certifikat

Společně domluvíme termín, rozložení kurzu a jeho trvání. Minimální délka kurzu je 16 hod. Hodiny se rozdělují do několika bloků / dnů a to po 2-4 h. Je možné si kurz rozložit třeba i do několika měsíců. Přizpůsobíme se Vašim možnostem.

Na kurzu Tantra masáže jste pouze Vy, jeden z našich lektorů – Klára, Zuzana nebo David a náš model/naše modelka na kterých se masáž učíte.

DélkaCena
16 h 26.990,-
20 h 33.790,-

*každá další hodina stojí 1690,- (včetně našeho modela/modelky)

*uvedené ceny jsou v Kč

Velmi profesionální a naučné

Rated 5 out of 5

Minulý týden jsem měl možnost strávit s Klárou dva dny.
První den mi udělala fantastickou tantrickou masáž. Klára je velmi spontánní a veselá žena, která vás velmi vřele přivítá a okamžitě vás uvede do pohody. Věnuje také čas tomu, aby zjistila, jaká jsou vaše očekávání.
Masáž byla fantastická. Klára se vás dotýká různými způsoby a každý dotek je jiný a přináší fantastický pocit. Nejprve se cítíte uvolněně, ale pak vám dá pocítit energii ve vašem těle. Vytvoří s vámi spojení a najde ty části vašeho těla, které vám dělají velmi dobře a díky tomu energie proudí vaším tělem a vy se cítíte velmi dobře. Střídání doteků a manipulací je velmi příjemné (teplo, vítr, tvrdší, měkčí,…). Cítil jsem energii v celém těle, od prstů až po chodidla. Úžasné.
Díky jejím skvělým znalostem Tantry mi také dala několik velmi dobrých rad.
Druhý den jsem měl s Klárou lekci Tantry. Rád si užívám tantrickou masáž, ale také jsem se chtěl naučit, jak některé tantrické techniky sám aplikovat.
Během 4 hodin mě Klára provedla světem Tantry. Její výklad, z něhož bylo patrné její nadšení pro Tantru, byl velmi profesionální a hodně mě naučil. Dala mi více nahlédnout do tantrického rituálu a poté mě učila různé techniky na modelce. Naučila mě, jak různé doteky a úkony mohou partnerku potěšit a vybudovat zvláštní intimní pouto.
Děkuji Kláře za tyto příjemné a poučné dva dny. Doufám, že se brzy vrátím.

Michael

Výuka byla srozumitelná a uvolněná

Rated 5 out of 5

O tantrickou masáž se zajímám už dlouho. Když jsem se tedy chystal do Prahy, objednala jsem si u Kláry 10 hodin (2denní kurz) základy tantrické masáže. Byla velmi vstřícná a profesionální koučka a celková atmosféra během těchto dvou dnů byla vřelá a příjemná. Výuka byla srozumitelná a dostatečně jednoduchá na to, aby byla stravitelná i pro začátečníka, jako jsem já. Modelka Evelin byla víc, než jsem si mohl vysnít. Pomáhala mi být uvolněná, dávala pozitivní a povzbudivou zpětnou vazbu a s klidem a trpělivostí zvládala mou nešikovnost. Překvapilo mě, jak přirozené bylo pracovat prakticky nahý s těmito krásnými dámami.
Klářinu výuku mohu vřele doporučit všem, kteří mají zájem o komplexní tantrický dotek.

Jarmo

Kurz byl skvělý

Rated 5 out of 5

Včera jsem podstoupil kurz u Kláry a nesu si z něho jen skvělé pocity. Tantře se sice věnuji už několik let, přesto jsem cítil, že je stále co nového se učit. Během kurzu jsem se dozvěděl mnoho nových informací, mohl jsem pozorovat průběh masáže a zároveň si vše vyzkoušet. Především pro začátečníky doporučuji si před samotným kurzem alespoň na jeden měsíc zaplatit Klářin Patreon, který je nabitý informacemi, ať už praktických či teoretických. Jsem rád, že jsou tu lidé jako je Klára, kteří Tantře opravdu rozumí a dělají skvělou osvětu. Děkuji za to i za skvělý kurz.

Jaspit

Kurz předčil mé očekávání

Rated 5 out of 5

Dnes jsem úspěšně dokončila profesionální tantrický kurz, kterým mě provázela Klárka. Upřímně ani nevím kde začít. Jsem plná emocí, dojmů a pozitivní energie. Klárka se mi po celou dobu intenzivně věnovala, vše mi krásně vysvětlila, byla velmi trpělivá, empatická a jsem 100% přesvědčená, že jít na kurz právě ke Klárce byla nejlepší volba a mrzí mě, že je kurz nyní u konce. Byl to pro mě jedinečný zážitek, který předčil mé očekávání a já díky Klárce mohla zjistit a naučit se, co Tantra doopravdy je. Jsem za tuto zkušenost a příležitost velmi vděčná a moc si vážím času a energie, který do mě Klárka investovala. Ještě jednou za vše moc děkuji a přeji plno úspěchů.

Veronika