Tantra kurzy

VIDEOKURZY

POPULÁRNÍ

Vstupte do světa tantrických technik a vědomé sexuality s našimi instruktážními videokurzy. Získáte konkrétní návody, jak si zpestřit intimní chvíle a to všechno v soukromí domova.

tantra

ZÁŽITKOVÝ KURZ PRO PÁR

-JEDINEČNÝ-

Zážitkový kurz vás oba ještě více propojí a prohloubí váš intimní vztah. Prožijete spolu silný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat a čerpat z něho pozitivní energii a konkrétní techniky.

tantra kurz praha

ZÁŽITKOVÝ KURZ PRO PÁR (2 lektoři)

Hledáte způsoby, jak obohatit svůj sexuální život, objevit nové praktiky, nebo se vypořádat s problémy v intimní sféře? Náš kurz vedený dvěma lektory – mužem a ženou, vám může poskytnout přesně to, co potřebujete.“

terapie praha

KONZULTACE

Chcete v naprostém soukromí hlouběji nahlédnout do tajů vědomé sexuality, obohatit si intimní život nebo něco vyřešit v oblasti sexuality?

PROFESIONÁLNÍ KURZ MASÁŽE

Chcete se Tantře věnovat profesionálně? Naše školení vás vybaví všemi nezbytnými dovednostmi a po jeho absolvování obdržíte i certifikát.

kurz tantry

KURZ MASÁŽE PRO SOUKROMÉ ÚČELY

Chcete ve svém sexuálním životě prohloubit intimitu, zesílit prožitky a potěšení? Nebo snad překvapit partnera zážitkem, na který bude dlouho vzpomínat?

seminar praha

WORKSHOPY / SEMINÁŘE

Přijďte na jeden z naších workshopů / seminářů a naučte se vše ohledně vědomé sexuality a staňte se tak ještě lepším milencem / milenkou!

Kurz byl skvělý

Rated 5 out of 5
06/01/2023

Včera jsem podstoupil kurz u Kláry a nesu si z něho jen skvělé pocity. Tantře se sice věnuji už několik let, přesto jsem cítil, že je stále co nového se učit. Během kurzu jsem se dozvěděl mnoho nových informací, mohl jsem pozorovat průběh masáže a zároveň si vše vyzkoušet. Především pro začátečníky doporučuji si před samotným kurzem alespoň na jeden měsíc zaplatit Klářin Patreon, který je nabitý informacemi, ať už praktických či teoretických. Jsem rád, že jsou tu lidé jako je Klára, kteří Tantře opravdu rozumí a dělají skvělou osvětu. Děkuji za to i za skvělý kurz.

Jaspit

Díky kurzu se sobě více věnujeme

Rated 5 out of 5
01/09/2022

Od kurzu doporučujeme všude, kudy chodíme. Otevřelo nám to obzory skrze dotek a intimitu. Díky kurzu jsme se naučili vnímat se vzájemně více, být ve své přítomnosti, teď a tady, a věnovat dlouhé chvíle jen sobě a našemu spojení. Od kurzu jsme aplikovali do našich diářů přímo čas na masáž a věnování se sami sobě. Byl pro nás velice přínosný a inspirativní, techniky využíváme a zkoušíme aktivně. Určitě v budoucnu zkusíme další vzdělání skrze tuto tématiku. Děkujeme.

Anička a Vítek

Posunuli sme sa

Rated 5 out of 5
13/08/2021

Dakujem za osvetu o Tantre. Aj vdaka Vasim videam sme sa posunuli s manzelkou v pred. Velmi nas to v tomto smere obohatilo. Som zvedavy na dalsie instruktazne videa.

Miro

Z videí sa ľahko učí

Rated 5 out of 5
06/03/2021

Ja by som chcela napísať, že podľa mňa robíte skvelú prácu, z videí sa ľahko učí a celý tento online kurz mi veľmi vylepšil toto obdobie, keď sme všetci stále len doma. 🙂 Celkovo tantra ma veľmi zaujíma a rozmýšľam, že v budúcnosti, by som sa chcela uberať podobným smerom a podstúpenie tohto kurzu je pre mňa pekným štartom do ,,tantrickej“ kariéry. Ďakujem za všetky videá, príspevky a teším sa na ďalšie!

Luna

Tvá videa jsou boží!

Rated 5 out of 5
25/01/2021

Tak uz jsem se pridala do online clenstvi (Patreon) a koukame na to s partnerem. A musim ti rict, ze mas fakt obrovskej dar to tem chlapum podat jasne, vecne, ale zaroven z tebe sala tak neuveritelne leciva energie, ze je tam citit obrovsky soucit a pochopeni. A to si myslim, ze ti chlapi hrozne moc potrebuji. Ze od te partnerky si to nekdy muzou brat jako vytku, ze nejsou dost dobri, ale od tebe to podle me dokazou proste v pohode prijmout bez pocitu, ze nejsou dost dobri. ❤️Jsem moc rada, ze timhle obohacujes svet. 🙂

Lucie

Naprostá spokojenost

Rated 5 out of 5
23/01/2022

Kurz vědomí milenci: naprostá spokojenost, nejen že vás workshop naučí komunikaci s partnerem, ale i seznámí s problematikou moderní sexuality. S partnerem nám to pomohlo rozvinout naši intimitu a vzájemné napojení v této oblasti. Workshop doporučuji všem párům kteří by chtěli přivést něco nového do svého vztahu.
Klára a Zdeňka jsou velice příjemné slečny. Vše dobře vysvětlí, vyslechnou a neodsuzují. Společně vytváří přátelskou atmosféru.
S manželem se těšíme na další jejich projekty.
Děkujeme

Andy a Rick

Díky workshopům se mně a manželce zlepšil milostný vztah

Rated 5 out of 5
17/08/2021

Již jsem byl na dvou workshopech u Kláry a Zděňky. Oba workshopy byly velmi poučné a otevřeli mi oči ohledně sexuality a vše tomu podobnému.
Obě holky jsou pozitivní, objektivní, vše řádně vysvětlí, vyslechnou názory, nesoudí a i poradí.
Z holek vyzařuje krásná a příjemná energie při které se uvolníte, k tomu jde na holkách vidět, že je tantra opravdu baví a mají dlouhou praxi.
Na workshopech panuje skvělá přátelská atmosféra a k tomu je připraveno skvělé občerstvení.
Díky workshopům/tantře se mně a manželce zlepšil milostný vztah na psychické stránce, proto jsme neváhali si od Kláry objednat pár věcí z e-shopu.
Produkty z e-shopu jsou v nejlepší kvalitě za rozumnou cenu.
Určitě doporučuji absolvovat některý z workshopů všem mužům, párům či samotným ženám.
Těším se na další setkání s Klárou a Zděnkou či jen jen s Klárou. ♥

Rick

Odporúčam workshop s Klárkou a Zdeňkou

Rated 5 out of 5
13/07/2021

Informacii nikdy nie je dosť a workshop Vědomý milenec je presne o tom, tak ak sa chceš niečo nové dozvedieť, tak odporúčam workshop s Klárkou a Zdeňkou. Profesionálny prístup lektoriek, príjemné prostredie, dobrá partia mužov, množstvo zaujímavých informácií a nových pohľadov na túto dnes ešte stále ,,tabu” tému.

Peter

Seminář mi otevřel oči!

Rated 5 out of 5
14/07/2020

Kurz byl pro mě opravdu silným zážitkem a hodně mi otevřel oči. Díky slečnám co s námi spolupracovaly jsem poznal, jak můžou být doteky intenzivní, kurz ve mně probudil silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům.

Jan

Parádní

Rated 5 out of 5
14/07/2020

Workshop na téma vědomé sexuality byl naprosto parádní. Klára je skutečný profesionál a ve spoustě věcech mi otevřela oči. Můžu maximálně doporučit a sám se rád zúčastním dalších přednášek.

Michal