Tantra kurzy

ONLINE KURZY

OBLÍBENÉ

Inspirujte se a vyzkoušejte něco nového, něco smyslného právě teď a to v soukromí vašeho domova! Pusťte si naše videa a podcasty kdykoliv a kdekoliv.

tantra

ZÁŽITKOVÝ KURZ PRO PÁR

TIP

Zážitkový kurz vás oba ještě více propojí a prohloubí váš společný intimní život. Prožijete společně strávený zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat a čerpat z něho.

tantra kurz praha

ZÁŽITKOVÝ KURZ PRO PÁR (2 lektoři)

Chcete se v oblasti sexuality posunout a prožívat tak více naplňující sexuální život? Naučit se nové praktiky? Nebo vás ve vašem intimních životě něco trápí? Kurzem provádí 2 lektoři (muž a žena).

terapie praha

INDIVIDUÁLNÍ KURZ / TERAPIE

Chcete v naprostém soukromí hlouběji nahlédnout do tajů vědomé sexuality, obohatit si intimní život nebo něco vyřešit v oblasti sexuality?

PROFESIONÁLNÍ KURZ MASÁŽE

Chcete se Tantře věnovat profesionálně a chcete se učit od základů? U nás se naučíte vše, co takový profesionál musí znát a ovládat a odnesete si i certifikát.

kurz tantry

KURZ MASÁŽE PRO SOUKROMÉ ÚČELY

Chcete ve svém sexuálním životě prohloubit intimitu, zesílit prožitky a potěšení? Nebo snad překvapit partnera zážitkem, na který bude dlouho vzpomínat?

seminar praha

WORKSHOPY / SEMINÁŘE

Přijďte na jeden z naších workshopů / seminářů a naučte se vše ohledně vědomé sexuality a staňte se tak lepším milencem / milenkou!

Díky kurzu se sobě více věnujeme

Rated 5 out of 5
01/09/2022

Od kurzu doporučujeme všude, kudy chodíme. Otevřelo nám to obzory skrze dotek a intimitu. Díky kurzu jsme se naučili vnímat se vzájemně více, být ve své přítomnosti, teď a tady, a věnovat dlouhé chvíle jen sobě a našemu spojení. Od kurzu jsme aplikovali do našich diářů přímo čas na masáž a věnování se sami sobě. Byl pro nás velice přínosný a inspirativní, techniky využíváme a zkoušíme aktivně. Určitě v budoucnu zkusíme další vzdělání skrze tuto tématiku. Děkujeme.

Anička a Vítek

Posunuli sme sa

Rated 5 out of 5
13/08/2021

Dakujem za osvetu o Tantre. Aj vdaka Vasim videam sme sa posunuli s manzelkou v pred. Velmi nas to v tomto smere obohatilo. Som zvedavy na dalsie instruktazne videa.

Miro

Z videí sa ľahko učí

Rated 5 out of 5
06/03/2021

Ja by som chcela napísať, že podľa mňa robíte skvelú prácu, z videí sa ľahko učí a celý tento online kurz mi veľmi vylepšil toto obdobie, keď sme všetci stále len doma. 🙂 Celkovo tantra ma veľmi zaujíma a rozmýšľam, že v budúcnosti, by som sa chcela uberať podobným smerom a podstúpenie tohto kurzu je pre mňa pekným štartom do ,,tantrickej“ kariéry. Ďakujem za všetky videá, príspevky a teším sa na ďalšie!

Luna

Tvá videa jsou boží!

Rated 5 out of 5
25/01/2021

Tak uz jsem se pridala do online clenstvi (Patreon) a koukame na to s partnerem. A musim ti rict, ze mas fakt obrovskej dar to tem chlapum podat jasne, vecne, ale zaroven z tebe sala tak neuveritelne leciva energie, ze je tam citit obrovsky soucit a pochopeni. A to si myslim, ze ti chlapi hrozne moc potrebuji. Ze od te partnerky si to nekdy muzou brat jako vytku, ze nejsou dost dobri, ale od tebe to podle me dokazou proste v pohode prijmout bez pocitu, ze nejsou dost dobri. ❤️Jsem moc rada, ze timhle obohacujes svet. 🙂

Lucie

Naprostá spokojenost

Rated 5 out of 5
23/01/2022

Kurz vědomí milenci: naprostá spokojenost, nejen že vás workshop naučí komunikaci s partnerem, ale i seznámí s problematikou moderní sexuality. S partnerem nám to pomohlo rozvinout naši intimitu a vzájemné napojení v této oblasti. Workshop doporučuji všem párům kteří by chtěli přivést něco nového do svého vztahu.
Klára a Zdeňka jsou velice příjemné slečny. Vše dobře vysvětlí, vyslechnou a neodsuzují. Společně vytváří přátelskou atmosféru.
S manželem se těšíme na další jejich projekty.
Děkujeme

Andy a Rick

Díky workshopům se mně a manželce zlepšil milostný vztah

Rated 5 out of 5
17/08/2021

Již jsem byl na dvou workshopech u Kláry a Zděňky. Oba workshopy byly velmi poučné a otevřeli mi oči ohledně sexuality a vše tomu podobnému.
Obě holky jsou pozitivní, objektivní, vše řádně vysvětlí, vyslechnou názory, nesoudí a i poradí.
Z holek vyzařuje krásná a příjemná energie při které se uvolníte, k tomu jde na holkách vidět, že je tantra opravdu baví a mají dlouhou praxi.
Na workshopech panuje skvělá přátelská atmosféra a k tomu je připraveno skvělé občerstvení.
Díky workshopům/tantře se mně a manželce zlepšil milostný vztah na psychické stránce, proto jsme neváhali si od Kláry objednat pár věcí z e-shopu.
Produkty z e-shopu jsou v nejlepší kvalitě za rozumnou cenu.
Určitě doporučuji absolvovat některý z workshopů všem mužům, párům či samotným ženám.
Těším se na další setkání s Klárou a Zděnkou či jen jen s Klárou. ♥

Rick

Odporúčam workshop s Klárkou a Zdeňkou

Rated 5 out of 5
13/07/2021

Informacii nikdy nie je dosť a workshop Vědomý milenec je presne o tom, tak ak sa chceš niečo nové dozvedieť, tak odporúčam workshop s Klárkou a Zdeňkou. Profesionálny prístup lektoriek, príjemné prostredie, dobrá partia mužov, množstvo zaujímavých informácií a nových pohľadov na túto dnes ešte stále ,,tabu” tému.

Peter

Seminář mi otevřel oči!

Rated 5 out of 5
14/07/2020

Kurz byl pro mě opravdu silným zážitkem a hodně mi otevřel oči. Díky slečnám co s námi spolupracovaly jsem poznal, jak můžou být doteky intenzivní, kurz ve mně probudil silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům.

Jan

Parádní

Rated 5 out of 5
14/07/2020

Workshop na téma vědomé sexuality byl naprosto parádní. Klára je skutečný profesionál a ve spoustě věcech mi otevřela oči. Můžu maximálně doporučit a sám se rád zúčastním dalších přednášek.

Michal