Klára

UPOZORNĚNÍ:

Na masáže přijímám v tuto chvíli pouze páry a ženy. Nové klienty (muže) přijímám pouze na terapie, konzultace, kurzy a workshopy. Děkuji za pochopení.

Jsem zakladatelkou Milujeme Tantru a Art of Tantra. Vědomé práci s tělem se plně věnuji od roku 2014. Několik let jsem působila ve vlastním studiu v Norsku, dnes už působím jen v Praze.

Tantra a vědomá sexualita je pro mě základní naukou a dovedností, která nás učí hluboce pracovat s naším tělem a sexualitou. Díky ní si můžeme sexuální energii užít na daleko vyšší úrovni a porozumět nejen svému tělu, ale i partnerovu. Dává nový pohled na sexualitu, jejímu smyslu a prožívání. V dnešní době pořád někam spěcháme a zapomínáme přitom na podstatu a smysl života, a právě tato práce mi to neustále připomíná a mohu to tak předávat i dalším lidem.

Zastávám názoru, že k tomu, abychom se mohli věnovat vědomé sexualitě v běžném životě, není třeba být vyloženě ezotericky založen. Považuji to spíš za způsob vnímání a prožívání sexuality a vlastního těla. Vědomá sexualita je pro každého, kdo je připraven změnit své stereotypy, smýšlení a přístup k sexualitě samotné.

Moji klienti dosahují skvělých výsledků především v těchto oblastech:

  • silnější prožitky a orgasmy
  • závislost na pornografii
  • problémy s erekcí / ejakulací
  • předčasná ejakulace
  • nové techniky a způsoby při masturbaci a sexu
  • kurzy Tantry
  • sebeláska a přijetí
  • traumata a bloky
  • kvalitní sexuální výchova

Má videa a podcasty zdarma najdete zde. 

SPECIALIZACE: MASÁŽE PRO MUŽE, ŽENY A PÁRY, KURZY, ZÁŽITKOVÝ PÁROVÝ KURZ, SEMINÁŘE, TERAPIE, ONLINE TVORBA

JAZYKY: CZ, EN

Něco tak krásného jsem nikdy nezažil!

5,0 rating

Kde začít? Je toho tolik o co bych se rád podělil.
Vše to začalo mou touhou poznat něco nového, co by mi přineslo více porozumění mého vlastního těla, sexuality a duševní harmonie. Po jistém čase a nesporným prohledáváním internetu jsem narazil na Klárky webové stránky. Ta mi pomohla zodpovědět spoustu mých otázek o tantře, co očekávat, ale i co tantra není nebo neposkytuje. Měl jsem jistou představu co očekávat, ale i tak jsem šel na první tantra masáž nervózní a plný očekávání.
Klárka je nádherný anděl. Hned po příchodu a krátkém posezení, ze mě spadla ta největší nervozita. Chvíli mi ovšem trvalo se úplně odpojit od všedního, stresového života. To vše ovšem pominulo po prvních minutách s Klárkou. Díky jejím něžným dotekům, profesionálnímu přístupu a hlavně vzájemnému porozumění našich duší jsem se rázem ocitnul v jiné dimenzi. Něco tak krásného, uvolňujícího a vzrušujícího jsem nikdy nezažil. Dvě a půl hodiny utekly tak rychle, jako ještě nikdy v mém životě. Bylo mi hned jasné, že toto nebude poslední návštěva. Kdybych mohl, navštívil bych Klárku každý den. Tímto chci říct, že je jedno kolik hodin budete s Klárkou, neboť ona Vás dokáže odpoutat od Vašeho všedního stresového života.
Moc děkuji Klárko a doufám, že se zase brzo uvidíme.

Honza

Workshop byl parádní

5,0 rating

Workshop na téma vědomé sexuality byl naprosto parádní. Klára je skutečný profesionál a ve spoustě věcech mi otevřela oči. Můžu maximálně doporučit a sám se rád zúčastním dalších přednášek

Michal

Masáž s Klárou byla skvělá

5,0 rating

Kde začít, asi po krátkém psaní s úžasnou Klárkou, která všechno vysvětlila a zrealizovala termín atd ,před výkonem proběhlo krátké seznámení co se bude dít a jak to bude probírat , nebudu to tu vypisovat do detailu to ať si každý zkusí sám , ale za mě úžasná zkušenost s něčím co člověk nezažije často jako při masáži, zvlášť s Klárkou 🙂, která je fakt úžasná bytost ,je vidět že se tomuto tématu věnuje s velkou péčí a láskou ke své práci mohu jen doporučit dál 😉 🙂 poznal jsem, jak můžou být doteky intenzivní, masáž ve mně probudila silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům. Tantrická masáž s Klárou byla skvělá. Ještě dlouhou dobu jsem se cítil dobře. Určitě mohu doporučit všem, kteří chtějí zažít správnou tantru.

George

Silný zážitek

5,0 rating

Dnes jsme s přítelkyní navštívili masérku Kláru, přivítala nás mezi dveřmi a už v tu chvíli z ní sálal klid a jistota. Šli jsme s ní do studia , kde je velmi příjemná atmosféra, celý tenhle párový kurz byl silný zážitek a popravdě si nechci představit, že tuhle chvíli v životě neprožiju, opravdu všem kdo čtou tenhle komentář doporučujeme jakékoli sezení s Klárou, je to výjimečný člověk , který má velice profesionální přístup.
Budeme se opět těšit 🙂

Životní zkušenost

Kurzu i lektorce Kláře dáváme 10/10

5,0 rating

S přítelkyní jsme si jako vánoční dárek nadělili kurz vědomé sexuality pro páry s lektorkou Klárou. Chtěli jsme si rozšířit obzory, vymanit se na chvíli ze starostí všedního dne a udělat si čas jenom pro sebe. Slečna Klára nás přivítala ve velice příjemném studiu, kde jsme se během chvíle cítili doslova “jako doma”. Dojem z lektorky Kláry bych shrnul několika slovy: naprostá profesionalita, přirozenost a důvěra. Na začátku kurzu jsme si velice otevřeně popovídali o našich očekáváních a náplni následujcích 2 hodin. Poté již následoval workshop, který se nesl v duchu příjemné atmosféry, nových podnětů, myšlenek a názorných ukázek. Vše probíhalo velice přirozeně a k naší plné spokojenosti. Slečna Klára pak neměla roli učitelky, ale spíše průvodkyně, která nám ukázala nové směry a cesty a další kroky nechává již na nás. S přítelkyní jsme se shodli, že jsme z kurzu odcházeli nabití pozitivní energií, plni pocitů a natěšení až budeme v dalším hledání a objevování pokračovat doma 🙂 Shrnuto a podtrženo, kurzu i lektorce Kláře dáváme 10/10 a doporučujeme jej všem párům, kteří si chtějí otevřít nové dveře a pracovat spolu tak na svém intimním a duševním životě

D&L

Každý z nás si to maximálně užil!

5,0 rating

Včera jsme byli s přítelem na naší první masáži. Ještě dnes jsme celý den nemluvili o ničem jiném. A nejen mluvili 🙂 Klárka se Zuzkou s námi udělaly divy. Náš dlouholetý vztah je naprosto bez problémů a tato masáž byla jedním z dalších zpestření. To se skutečně povedlo. Každý z nás si to maximálně užil! Určitě jsme nebyli naposledy, protože první zkušenost byla boží, ale otevřela další podněty na příští návštěvu. Určitě doporučujeme a těšíme se na příště!

Eva