Online Tantra kurz

Chcete zkvalitnit váš intimní život? Nebo si okořenit vztah? Či vědět jak řešit různé sexuální problémy? Máte zájem o kvalitní inspiraci a informace? Pokud jste min. jednou odpověděli kladně, tak Klářin online obsah se vám bude líbit!

75+ videí

15+ podcastů

✔️ naučíte / dozvíte se spoustu nových věcí a to z pohodlí domova

✔️ posunete váš intimní život na vyšší level

✔️ můžete vyřešit vaše starosti v oblasti sexuality

✔️ bez závazků

✔️ odběr můžete kdykoliv bezplatně zrušit

✔️ několikrát do měsíce nový obsah

✔️ pro páry i jednotlivce, muže i ženy

Ukázka tutoriálů

Rated 5 out of 5

Dakujem za osvetu o Tantre. Aj vdaka Vasim videam sme sa posunuli s manzelkou v pred. Velmi nas to v tomto smere obohatilo. Som zvedavy na dalsie instruktazne videa.

Miro
Rated 5 out of 5

Ja by som chcela napísať, že podľa mňa robíte skvelú prácu, z videí sa ľahko učí a celý tento online kurz mi veľmi vylepšil toto obdobie, keď sme všetci stále len doma. 🙂 Celkovo tantra ma veľmi zaujíma a rozmýšľam, že v budúcnosti, by som sa chcela uberať podobným smerom a podstúpenie tohto kurzu je pre mňa pekným štartom do ,,tantrickej“ kariéry. Ďakujem za všetky videá, príspevky a teším sa na ďalšie!

Luna
Rated 5 out of 5

Tak uz jsem se pridala do online clenstvi (Patreon) a koukame na to s partnerem. A musim ti rict, ze mas fakt obrovskej dar to tem chlapum podat jasne, vecne, ale zaroven z tebe sala tak neuveritelne leciva energie, ze je tam citit obrovsky soucit a pochopeni. A to si myslim, ze ti chlapi hrozne moc potrebuji. Ze od te partnerky si to nekdy muzou brat jako vytku, ze nejsou dost dobri, ale od tebe to podle me dokazou proste v pohode prijmout bez pocitu, ze nejsou dost dobri. ❤️Jsem moc rada, ze timhle obohacujes svet. 🙂

Lucie

PÁR DÍLŮ NA UKÁZKU

Ukázka jedné techniky z masáže vulvy (celkem 20 technik)
Ukázka jedné techniky z masáže penisu (celkem 20 technik)