Zážitkový párový kurz (2 lektoři)

tantra kurz

Zážitkový kurz vás oba ještě víc propojí a prohloubí váš společný intimní život.

Vhodné především pro páry, kteří se chtějí v oblasti sexuality posunout a prožívat tak bohatší a více naplňující sexuální život.

Vhodné ale také pro páry, kterým např. vyhasl plamen vášně, ztratili chuť na sex, pohltil je stereotyp nebo je v jejich soukromém životě něco trápí.

„Tento kurz je individuální a je přizpůsobený dle vašich očekávaní, zkušeností a hranic.“

Probíhá v bezpečném, intimním a soukromém prostředí, ve kterém je možné se zcela otevřít, vzájemně si důvěřovat a cítit se uvolněně.

Tento kurz je jedinečný v tom, že kurzem / terapií Vás provádí 2 lektoři, kteří jsou zároveň životními partnery Zuzana a David (certifikovaní sexuologičtí bodyworkeři – CSB).

Tantra kurz zahrnuje:

 • teorii / konzultaci
 • praxi
 • individuální přístup (kurz je na míru dle vašich potřeb)

Můžete naučit:

 • tantrickou masáž
 • oddalování ejakulace
 • tantrické předehry / rituály / meditace
 • dechové techniky
 • masáž prostaty
 • masáž prsou
 • intimní masáž vulvy / penisu
 • vědomý dotek
 • orgasmus bez ejakulace
 • změnit zažité stereotypy a objevit nové způsoby prožívání sexuality
 • prohloubit intenzitu prožitků a cítění v těle
 • nově a vědomě se dotýkat svého partnera/partnerky
 • prožívat celotělový energetický orgasmus
 • lépe poznat své tělo a získat k němu láskyplnější vztah
 • porozumět odlišnostem v sexuálním prožívání mužů a žen
 • vědomě pracovat s dechem a oddálit ejakulaci
 • lépe komunikovat se svým partnerem/svou partnerkou
 • inspirativní tipy a techniky pro partnerskou smyslnou masáž
 • praktikovat orgasmickou jógu a meditaci
 • lépe vnímat sebe a své potřeby

„Je zcela na vás, zda budete po celou dobu kurzu oblečeni, v šátku „sarongu“, ve spodním prádle nebo zcela nazí.“

Rozhodnete se až po společném posezení (rozhovoru), které se uskuteční po vašem příchodu. Důležité je, abyste se oba cítili co nejlépe a sami sebou. Do ničeho není nikdo nucen ani za nic odsuzován!

Přijďte na tento párový kurz z kterého si odnesete nové dovednosti a znalosti, které můžete ještě ten den zahrnout do vašeho společného intimního života! 🙂

DélkaCena
3 h7790,-
4 h9990-

Párový kurz se Zuzkou

Rated 5 out of 5
05/03/2023

Zuzko, musím Vám napsat, že jsem toho stále plná! Bylo to úžasný.
Chtěla bych Vám moc moc poděkovat za to, co jsme u Vás zažili. Určitě
jsme u Vás nebyli naposledy. Vím, že to pro Vás muselo být velmi obtížné
díky mému příteli, který se ale nakonec také neskutečně zapojil a užil
si to. Před usnutím mi ještě jednou moc děkoval, že jsem tohle vymyslela
a mohl to zažít.

Karolína

Velmi profesionální a naučné

Rated 5 out of 5
06/01/2023

Minulý týden jsem měl možnost strávit s Klárou dva dny.
První den mi udělala fantastickou tantrickou masáž. Klára je velmi spontánní a veselá žena, která vás velmi vřele přivítá a okamžitě vás uvede do pohody. Věnuje také čas tomu, aby zjistila, jaká jsou vaše očekávání.
Masáž byla fantastická. Klára se vás dotýká různými způsoby a každý dotek je jiný a přináší fantastický pocit. Nejprve se cítíte uvolněně, ale pak vám dá pocítit energii ve vašem těle. Vytvoří s vámi spojení a najde ty části vašeho těla, které vám dělají velmi dobře a díky tomu energie proudí vaším tělem a vy se cítíte velmi dobře. Střídání doteků a manipulací je velmi příjemné (teplo, vítr, tvrdší, měkčí,…). Cítil jsem energii v celém těle, od prstů až po chodidla. Úžasné.
Díky jejím skvělým znalostem Tantry mi také dala několik velmi dobrých rad.
Druhý den jsem měl s Klárou lekci Tantry. Rád si užívám tantrickou masáž, ale také jsem se chtěl naučit, jak některé tantrické techniky sám aplikovat.
Během 4 hodin mě Klára provedla světem Tantry. Její výklad, z něhož bylo patrné její nadšení pro Tantru, byl velmi profesionální a hodně mě naučil. Dala mi více nahlédnout do tantrického rituálu a poté mě učila různé techniky na modelce. Naučila mě, jak různé doteky a úkony mohou partnerku potěšit a vybudovat zvláštní intimní pouto.
Děkuji Kláře za tyto příjemné a poučné dva dny. Doufám, že se brzy vrátím.

Michael

Výuka byla srozumitelná a uvolněná

Rated 5 out of 5
06/01/2023

O tantrickou masáž se zajímám už dlouho. Když jsem se tedy chystal do Prahy, objednala jsem si u Kláry 10 hodin (2denní kurz) základy tantrické masáže. Byla velmi vstřícná a profesionální koučka a celková atmosféra během těchto dvou dnů byla vřelá a příjemná. Výuka byla srozumitelná a dostatečně jednoduchá na to, aby byla stravitelná i pro začátečníka, jako jsem já. Modelka Evelin byla víc, než jsem si mohl vysnít. Pomáhala mi být uvolněná, dávala pozitivní a povzbudivou zpětnou vazbu a s klidem a trpělivostí zvládala mou nešikovnost. Překvapilo mě, jak přirozené bylo pracovat prakticky nahý s těmito krásnými dámami.
Klářinu výuku mohu vřele doporučit všem, kteří mají zájem o komplexní tantrický dotek.

Jarmo

Kurz byl skvělý

Rated 5 out of 5
06/01/2023

Včera jsem podstoupil kurz u Kláry a nesu si z něho jen skvělé pocity. Tantře se sice věnuji už několik let, přesto jsem cítil, že je stále co nového se učit. Během kurzu jsem se dozvěděl mnoho nových informací, mohl jsem pozorovat průběh masáže a zároveň si vše vyzkoušet. Především pro začátečníky doporučuji si před samotným kurzem alespoň na jeden měsíc zaplatit Klářin Patreon, který je nabitý informacemi, ať už praktických či teoretických. Jsem rád, že jsou tu lidé jako je Klára, kteří Tantře opravdu rozumí a dělají skvělou osvětu. Děkuji za to i za skvělý kurz.

Jaspit

Kurz předčil mé očekávání

Rated 5 out of 5
06/01/2023

Dnes jsem úspěšně dokončila profesionální tantrický kurz, kterým mě provázela Klárka. Upřímně ani nevím kde začít. Jsem plná emocí, dojmů a pozitivní energie. Klárka se mi po celou dobu intenzivně věnovala, vše mi krásně vysvětlila, byla velmi trpělivá, empatická a jsem 100% přesvědčená, že jít na kurz právě ke Klárce byla nejlepší volba a mrzí mě, že je kurz nyní u konce. Byl to pro mě jedinečný zážitek, který předčil mé očekávání a já díky Klárce mohla zjistit a naučit se, co Tantra doopravdy je. Jsem za tuto zkušenost a příležitost velmi vděčná a moc si vážím času a energie, který do mě Klárka investovala. Ještě jednou za vše moc děkuji a přeji plno úspěchů.

Veronika