Recenze

Napište nám prosím vaší zkušenost s námi, a to na přímo zde (níže) nebo na Google zde. Děkujeme za váš čas.

61 odpovědí na “Recenze”

 1. Zuzko, musím Vám napsat, že jsem toho stále plná! Bylo to úžasný.
  Chtěla bych Vám moc moc poděkovat za to, co jsme u Vás zažili. Určitě
  jsme u Vás nebyli naposledy. Vím, že to pro Vás muselo být velmi obtížné
  díky mému příteli, který se ale nakonec také neskutečně zapojil a užil
  si to. Před usnutím mi ještě jednou moc děkoval, že jsem tohle vymyslela
  a mohl to zažít.

 2. Masáž od Báry pro mě byla krásným zážitkem – její doteky jsou pečující, uvolňující a energetizující. Masáž plynula v příjemných vlnách, kdy jsem se nořila do svého nitra a zase vracela zpátky do těla a vnímala jen přítomný okamžik a pocity ve svém těle, které se stále více rozvolňovalo v narůstající energii. Dopřála jsem si tříhodinovou masáž a můžu jedině doporučit, protože díky dostatečnému času se celé tělo skvěle zregenerovalo, vyživilo, a dokonce jsem se dostala i do nových sfér energetických prožitků.

 3. Barbora byla velmi profesionální, pečující a vstřícná. Vytvořila pro mě bezpečný prostor, který vedl k hlubšímu prožitku a pomohl mi zakotvit v mém těle a posílit můj vztah k sobě samé, k intimitě a sebepřijetí. Byla jsem vděčná za tuto zkušenost a za Barbořin přijímající a otevřený přístup.

 4. U slečny Báry jsem byl na dvouhodinové masáži, rád bych poděkoval za příjemnou zemitou masáž a skvělý zážitek. Po masáži jsem se cítil svěží a plný energie, která přetrvala i do dalšího dne.

 5. Při příchodu mě přivítal vřelý úsměv krásné Terezky. Chvilku jsme si povídali během toho opadla původní nervozita a pak začala masáž plná jemných mazlících doteků. V průběhu masáže jsem unikl ze svých stresů, nekomfortů a obecně všeho co si člověk nějak občas nese s sebou.

  Terezku a její andělské doteky bych přál zažít každému, koho to zajímá.

 6. Včera jsem podstoupil kurz u Kláry a nesu si z něho jen skvělé pocity. Tantře se sice věnuji už několik let, přesto jsem cítil, že je stále co nového se učit. Během kurzu jsem se dozvěděl mnoho nových informací, mohl jsem pozorovat průběh masáže a zároveň si vše vyzkoušet. Především pro začátečníky doporučuji si před samotným kurzem alespoň na jeden měsíc zaplatit Klářin Patreon, který je nabitý informacemi, ať už praktických či teoretických. Jsem rád, že jsou tu lidé jako je Klára, kteří Tantře opravdu rozumí a dělají skvělou osvětu. Děkuji za to i za skvělý kurz.

 7. Rád bych Vám za nás oba poděkoval, byl to mimořádný zážitek a doma jsme
  ještě včera celý večer a taky dnes dopoledne pokračovali :-)) Shodli
  jsme se na tom, že všechno bylo až do včerejška skvělé, a to tak, že
  jsme si neuměli představit, že to může být ještě lepší. A ono může 🙂
  Díky moc za Váš empatický a profesionální přístup.

 8. Jako velká většina recenzí zde, jsem chtěl začít souslovím „No kde začít…“, ale pokusím se v podstatě nepopsatelný zážitek popsat jinak. Terezka je absolutně energická, krásná a čistá bytost. Už jen přivítání mi vykouzlilo na tváři úsměv a nemohl jsem se ho zbavit. Po kratičkém povídání na úvod jsem ucítil její první dotek. Musím přiznat, že se mi začaly chvět nohy a měl jsem pocit, že se propadám úplně někam mimo realitu. Hlava s tím ještě chvilku bojovala, ale nakonec se dokonale vyváženým dotekům Terezky naprosto poddala.

  Po skončení masáže jsem měl naprosto nepopsatelný pocit, hlavu osvobozenou od každodenních myšlenek. Stav mého těla a mysli jde opravdu těžko popsat slovy. V tento okamžik při sdílení prožitků věděla Terezka, že nejsem schopen cokoliv říci, takže jsem jen chvilku seděli a drželi se za ruku a pouze vnímali atmosféru, vůně , hudbu a přítomnost toho druhého …

  Na závěr bych chtěl říct, že jsem rád, že jsem nedal na různé webové komentáře a rozhodl se zkusit Tantru na vlastní kůži. V podání absolutně dokonalého anděla – Terezky – to byl nezapomenutelný zážitek. Založen na dokonalých dotecích a přítomnosti člověka, který je v dnešní době ochoten darovat dotek a obejmutí, vytrhl mou mysl z každodenní reality. Terezka mi během 3 hodin ukázala cestu k úplně jinému myšlení. Rada a doporučení pro všechny, kteří pomýšlejí na seznámení s Tantrou – nedejte na různé komentáře kolikrát hraničící s pornem, udělejte si čas, otevřete mysl a vyzkoušejte Tantru na vlastní kůži … je to především o hlavě … nikoli o sexu …

  Terezko DĚKUJI!!!!!!

 9. Od kurzu doporučujeme všude, kudy chodíme. Otevřelo nám to obzory skrze dotek a intimitu. Díky kurzu jsme se naučili vnímat se vzájemně více, být ve své přítomnosti, teď a tady, a věnovat dlouhé chvíle jen sobě a našemu spojení. Od kurzu jsme aplikovali do našich diářů přímo čas na masáž a věnování se sami sobě. Byl pro nás velice přínosný a inspirativní, techniky využíváme a zkoušíme aktivně. Určitě v budoucnu zkusíme další vzdělání skrze tuto tématiku. Děkujeme.

 10. Masáž s Terezou byla pro mě velmi příjemným, možná bych řekl nejpříjemnějším zážitkem na který si vzpomínám. Tereza na mě zapůsobila jako velmi klidná, dobrotivá a rozumná žena a moje počáteční nervozita po setkání s ní poměrně rychle vyprchala. Masáž s Terezou mohu určitě jen doporučit. Díky Terezo! 🙂

 11. Kurz vědomí milenci: naprostá spokojenost, nejen že vás workshop naučí komunikaci s partnerem, ale i seznámí s problematikou moderní sexuality. S partnerem nám to pomohlo rozvinout naši intimitu a vzájemné napojení v této oblasti. Workshop doporučuji všem párům kteří by chtěli přivést něco nového do svého vztahu.
  Klára a Zdeňka jsou velice příjemné slečny. Vše dobře vysvětlí, vyslechnou a neodsuzují. Společně vytváří přátelskou atmosféru.
  S manželem se těšíme na další jejich projekty.
  Děkujeme

 12. S Klárou jsme se rozhodli řešit závislost na pornu z mužské stránky a problémy s tím spojené, které nás již nejakou dobu trápí. Během našeho dvouhodinového povídáni nám dala cenné rady a tipy, jak problém řešit a oproti různým lékařům a sexuologum i ukázala cestu, kterou se dále vydat.

  Děkujeme

 13. Radi bychom Vam Klaro podekovali za velmi prijemne 2h, kdy jste nam velmi citlive dokazala poodhalit temata na ktere leckdy nenajdeme odvahu se zeptat, natoz je okusit. Pres pocatecni nervozitu jste vytvorila velmi prijemnou a intimni atmosferu, kde cas plynul, tak jak ma, ackoli se jednalo o nasi prvni setkani. Moc doporucujeme vsem parum. At uz nam, dlouholetym partnerum ci tem, kteri se teprve zacinaji poznavat a objevovat, to po cem druhy touzi. Dekujeme

 14. Tantricky unik s Terezkou

  Opet se mi postestilo zavitat na Tantrickou masaz a tentokrat s Terezkou.
  Diky zkusenostem, ktere jsem nasbiral s Klarkou, jsem tak nejak vedel co se bude dit a jak to bude probihat. Ale tak nejak jsem opomenul fakt, ze kazdy clovek je jiny a tim padem i tato masaz bude trochu jina a typicka tomu, jaka je Terezka, jako clovek a jak ona vnima Tantru.
  Terezka me privitala s jejim prijemnym usmevem a v tu ranu opadla jakakoliv obava ci nejistota. Cela masaz byla velmi prijemna, relaxacni a mazliva. Behem par minut se mi opet podarilo utect od reality, stresu a tech vsech veci, ktere si kazdy z nas v te hlave nosi a neustale resi. Dve hodiny, ktere jsem mel s Terezkou utekly az prilis velmi rychle a tak mi nezbyvalo nic jineho, nez si dohodnout dalsi schuzku.
  Dalsi nase setkani bylo trihodinove a i tento cas utekl velmi rychle. Ve fazi, kdy se clovek dokaze odreagovat a odpoutat od vsedniho zivota, je tento cas velice vzacny a krasny. A Terezka dokaze tento stav velice rychle navodit, takze si to muzete cele krasne uzit.
  Na jednu stranu jsem si pripadal provinile, nebot jsem dokazal nacerpat novou energii, kterou jsou urcite sebral Terezce ;o)
  Jaky je zaver? Ze se nemuzu dockat dalsi Tantricke terapie a uniku z reality. Terezka je velmi prijemna, mila, profesionalni a urcite ve vas dokaze vyvolat pohodu, klid a uvoneni. Rozhodne ji velice doporucuji. Tesim se na dalsi setkani.

 15. Rozhodl jsem se vyzkoušet čtyřruční masáž Jin a jang s Davidem a Zuzkou. Před masáží jsem byl trochu nesvůj, protože jsem příliš nevěděl, co přesně od masáže očekávat. Jakmile jsem ale dorazil na místo, nervozita rychle opadla a v přátelské atmosféře jsem se začal cítit velmi pohodlně. Na začátku mi Zuzana s Davidem vysvětlili podstatu vědomé práce s tělem a dostali jsme se i k diskuzi o různých duchovních aspektech našeho života. Poté již následovala masáž, při které se dostala pozornost snad úplně každé části mého těla. Chvílemi bylo vysloveně cítit, jak energie prochází tělem. Celá masáž proběhla velmi harmonicky, hladce a bylo až s podivem, jak v důvěrném prostředí člověk přirozeně překoná hranice vlastní intimity. Neskutečný zážitek spočíval i v tom, že maséři pracovali sehraně a výborně se doplňovala něžnost a jemnost Zuzaniných rukou se silou a dynamikou Davidových doteků. Jedinou nevýhodu, kterou jsem v masáži viděl, bylo to, že bych si přál, aby nikdy neskončila – respektive aby trvala dalších několik hodin ;-))

 16. Již jsem byl na dvou workshopech u Kláry a Zděňky. Oba workshopy byly velmi poučné a otevřeli mi oči ohledně sexuality a vše tomu podobnému.
  Obě holky jsou pozitivní, objektivní, vše řádně vysvětlí, vyslechnou názory, nesoudí a i poradí.
  Z holek vyzařuje krásná a příjemná energie při které se uvolníte, k tomu jde na holkách vidět, že je tantra opravdu baví a mají dlouhou praxi.
  Na workshopech panuje skvělá přátelská atmosféra a k tomu je připraveno skvělé občerstvení.
  Díky workshopům/tantře se mě a manželce zlepšil milostný vztah na psychické stránce, proto jsme neváhali si od Kláry objednat pár věcí z e-shopu.
  Produkty z e-shopu jsou v nejlepší kvalitě za rozumnou cenu.
  Určitě doporučuji absolvovat některý z workshopů všem mužům, párům či samotným ženám.

  Těším se na další setkání s Klárou a Zděnkou či jen jen s Klárou. ♥

 17. Klárka je skvělá, masáže jsou boží, povídání s ní je úžasné. Můžu jen doporučit. Vždy skvělé jednání. Moc mi pomohla.

 18. Velice musím poděkovat za velice dobrý seminář. Hodně věcí mě to naučilo. Klára a Zdeňka byly skvělý a sympatický.

 19. Moje prvé naozajstné stretnutie s tantrou som mal možnosť absolvovať s Terezkou, ktorá mi všetko dôkladne vysvetlila a previedla ma celým rituálom. Je úžasne len tak byť, prijímať a spoznávať svoje telo. Každý kúsok môjho tela dostal dostatok pozornosti, ako nikdy a užil som si to naplno. Je to zážitok, ktorý vo mne ešte stále doznieva. Už teraz sa teším na ďalšiu masáž a odporúčam všetkým odovzdať sa do rúk tu, kde vedia čo robia a robia to s láskou. Chcem sa poďakovať aj Klárke za jej profesionálny prístup.

 20. Informacii nikdy nie je dosť a workshop Vědomý milenec je presne o tom, tak ak sa chceš niečo nové dozvedieť, tak odporúčam workshop s Klárkou a Zdeňkou. Profesionálny prístup lektoriek, príjemné prostredie, dobrá partia mužov, množstvo zaujímavých informácií a nových pohľadov na túto dnes ešte stále ,,tabu” tému.

 21. Milá Zuzko, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za skvělou masáž, byl to jeden z mých nejkrásnějších zážitků v poslední době. Tvé konejšivé a jemné doteky mě dokázaly úplně uvolnit a přenést do světa jiných, jemnějších energií. A měla jsem nádherný pocit, že jsem zahrnuta léčivou láskou. Takových pocitů je v životě méně, než bych si přála, a tak, pokud budu moct, ráda se budu k tvým masážím vracet.

 22. Na masáž Dotek lásky, kterou jsem dostala jako dárek k narozeninám, jsem šla s očekáváním příjemné relaxace, tolik potřebné v dnešní hektické době. Mám již zkušenosti s různými typy masáží, ale toto bylo pro mne naprosto neznámé a nové. Přiznávám, že ač jsem se moc těšila, z neznámých situací bývám zpočátku rozechvělá a tak to bylo i nyní. Výsledek však nad míru předčil mé očekávání a veškeré obavy se rozplynuly. Vstřícný, kultivovaný a velice citlivý přístup pana Davida, obratnost, něžnost a profesionalita jsou zárukou velmi kvalitní péče. Také oceňuji příjemné popovídání a spoustu udělených cenných rad, které si uchovám v paměti. Jednoznačně – vysoká úroveň, originalita a profesionalita, a proto vřele všem doporučuji! Pro mě osobně to byl nádherný, harmonický a smyslný zážitek, na který nikdy nezapomenu a který velmi ráda zopakuji. Kouzlo tohoto prožitku je opravdu těžko popsatelné. Musí se prostě zažít.

 23. Včerejší tantrická masáž s Klárkou byla má první a věřím, že ne poslední! Celá masáž byla relaxační, klidná a moc příjemná. Na konci jsem se cítila úplně nabitá energií a jen si plula na obláčku spokojenosti.

  Díky, Klárko, za skvělý zážitek! Mohu jen a jen doporučit 🙂

 24. Tantrickou masáž jsem zkusil prvně v životě. Když mi na před zážitkem nová masérka Terka řekla “jsi tady proto, abys přijímal, zkus se uvolnit, soustředit se na pravidelný dech, naplno a krásně si to užij”, ještě stále jsem netušil, co mne vlastně čeká. Co potom následovalo se nebudu pokoušet popsat, ale doporučuji PROŽÍT! Tolik něžné, soustředěné a procítěné péče, kterou mi Terezka v příjemném prostředí věnovala a kterou jsem mohl přijímat, byl nečekaný a velice silný krásný prožitek.

  Terezko, děkuji Ti za tu péči! 🙏

  A vám, kdo o tantrické masáži uvažujete, vřele doporučuji neváhejte a svěřte se Terezce. Budete spokojeni ♥️

 25. Na základě impulzivního nákupu dárkového poukazu jsem se vypravila na dvouhodinovou relaxační masáž. Na masáže zad občas chodím, absolvovala jsem i několik masáží celého těla, vždy to byla příjemná záležitost, ale nikdy to nebyl nijak neobvyklý zážitek. Až do včerejška. Zpětně můžu říct, že celý průběh masáže byl úžasný. Uvolněná atmosféra, kterou masér David dokázal vytvořit, způsob dotyků, jejich síla, rychlost, práce s dechem, byla dokonalá, přesně odpovídala tempu mých tělesných a duševních pochodů a já měla nádherný pocit hluboké relaxace. Masér byl milý, jemný až něžný, velmi vnímavý. Při masáži jsem měla pocit, že se ve mně během ní probouzí úplně nějaká nová energie, které je pak člověk plný, netuším, jak to mám popsat, takový pocit úplného osvobození, pro mě to byl úplně nový moc pěkný zážitek. Řekla bych, že se mu nějakým záhadným způsobem podařilo odstranit všechno napětí v mém unaveném a vystresovaném těle a nyní mám pocit celkového uklidnění a zpomalení, nevytáčí mě standardní běsnění našich tří dětí, zatím si udržuji nadhled a doufám, že efekt ještě chvíli vydrží. A další nezanedbatelné plus je v tom, že jsem zjistila, že příjemné rozpoložení mého těla výborně zlepšuje i náš manželský milostný život, jsem příjemnější, naladěnější, víc si to užiji a v konečném důsledku je spokojený i manžel. Tato relaxační masáž neodstranila jen únavu a napětí v mém těle, ale i jsem si psychicky odpočinula a načerpala novou energii. Celkově to byl nádherný hluboký celostní zážitek, ráda si ho zopakuji i příště a rozhodně ho doporučuji vyzkoušet.

 26. Několik let pracuji se svým tělem a s uvolňováním léta ukládaného napětí a emočních bloků a léčením starých zranění. Vaginální maping pro mne představoval další, hlubší a jemnější úroveň práce s tělem. Ale současně také něco tajemného, co spadá do oblasti „fakt hustý“ a o čem se ve „slušné společnosti“ nemluví. I když mám poměrně vysoký práh bolesti, nějaká část mne měla strach, že to bude bolet a nevím, jak moc. Můj vaginální maping byl spojený s mnoha překvapeními. Zuzka pracovala velmi jemně a citlivě, jako by zkušený milenec prováděl nezkušenou dívku skrz ztrátu panenství. Nebolelo to. Překvapilo mne, co všechno si moje vagina pamatuje a jak ke mně hovoří. Některé body byly citlivější, některé velmi živé a některé se probouzely velmi pomalu. Některé body měly vnitřní funkce, např. vnitřní kontrolor, hlídač svobody projevu, udržovač živosti a pohybu, uvolňovač napětí, duhový energetický had… Moje vagina se rozpomínala a ožívala. Během pěti sezení se mi postupně vybavovaly situace pro mne emočně bolestivé; některé z nich jsem dávno kamsi zasunula a vůbec si nyní nepamatovala. Uvědomovala jsem si, že pouze já utvářím svůj svět a mám sílu a právo si hlídat své hranice a nenechat druhé, aby se mnou jednali hrubě, necitlivě nebo ponižujícně. V některých okamžicích celá moje pánev ožívala a vnitřně tancovala. Cítila jsem víc energie a současně vnitřní klid a úctu a vděčnost ke svému tělu. Prosila jsem ho za odpuštění za moje ubližování, nelásku, nespokojenost s ním, děkovala jsem za to, že je, jaké je a za zkušenosti, kterých se mi dostalo. Vaginální maping byl pro mne rituálem uzdravování vnímání vlastního těla a své sexuality, přerodem směrem ke zdravé ženě. Pro mne byl zkušeností, kterou mohu doporučit i jiným ženám, zvláště se Zuzkou.

 27. Několik tantrických masáží už jsem zažil a vždycky jsem odcházel spokojený, obohacený o nové podněty a ani jsem už nedoufal, že můžu zažít ještě něco ohromnějšího. Když jsem se přes podocast holek z Vyhonit ďábla dozvěděl o Klárce, byl jsem zvědavý a nedalo mi to. Pánové a dámy, takovou energii, láskyplné napojení a cit jsem opravdu nikdy nezažil. Budete se modlit, aby masáž nikdy nezkončila a zároveň budete vděční, že jste to mohli prožít, aspoň tu krátkou chvíli, kdy jste plně oddáni dokonalé péči. Každý to vnímáme jedinečně, ale Klárka dokáže vycítit přesně vaše drobné bolístky a svými doteky je hojí jak kouzelnice. Že je to krásná duše, o tom nemusím ani povídat. Takže jestli si myslíte, že už jste objevili všechna tajemství tantry, nebo se na ně jen těšíte, neváhejte a ozvěte se jí. Klárko, děkuji, že jsem měl to štěstí tě poznat 😉

 28. Davide, chci Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou masáž! Čerpám z ní doteď a jsem velmi příjemně naladěná a odpočinutá a pozitivní : ) Nejspíš dám na Vaše doporučení a přišla bych ještě jednou se dobít, odblokovat, posunout hranice, ujasnit si věci a pak určitě chci, aby na tom nějak zapracoval i můj muž. Moc děkuji a přeju krásné jarní dny 🙂

 29. Dobrý den Zuzano, musím přiznat, že jsem nečekal něco tak intenzivního – takový pocit, jsem nikdy v životě neměl, spíše jsem předpokládal relaxační a uvolňující zážitek. Dále musím přiznat, že jsem se během masáže dostal úplně někam jinam, rozhodně jsem zapomněl na každodenní problémy. Masáž pro mě měla význam jak fyzického odpočinku, tak i duševní hygieny. Díky Vašemu vedení jsem si mohl masáž užít od začátku až do konce. Byl jsem na sebe sám zvědav, jak to mám s ostychem, ale Váš přístup byl tak přirozený a profesionální, že díky tomu jsem ani tento strach nepocítil. Po masáži jsem byl tak unesen a stále myšlenkami někde jinde, že mi ještě chvíli trvalo, než jsem dal dohromady aspoň souvětí. Intenzivnost masáže cítím ještě dnes, když si na tuto chvíli vzpomenu, a mám na ni pořád jen příjemné a velmi živé pocity. Byla to obrovská a příjemná zkušenost a budu se těšit, až si to někdy v budoucnu zopáknu. Děkuji moc.

 30. Dnes jsme s přítelkyní navštívili masérku Kláru, přivítala nás mezi dveřmi a už v tu chvíli z ní sálal klid a jistota. Šli jsme s ní do studia , kde je velmi příjemná atmosféra, celý tenhle párový kurz byl silný zážitek a popravdě si nechci představit, že tuhle chvíli v životě neprožiju, opravdu všem kdo čtou tenhle komentář doporučujeme jakékoli sezení s Klárou, je to výjimečný člověk , který má velice profesionální přístup.
  Budeme se opět těšit 🙂

 31. S přítelkyní jsme si jako vánoční dárek nadělili kurz vědomé sexuality pro páry s lektorkou Klárou. Chtěli jsme si rozšířit obzory, vymanit se na chvíli ze starostí všedního dne a udělat si čas jenom pro sebe. Slečna Klára nás přivítala ve velice příjemném studiu, kde jsme se během chvíle cítili doslova „jako doma“. Dojem z lektorky Kláry bych shrnul několika slovy: naprostá profesionalita, přirozenost a důvěra. Na začátku kurzu jsme si velice otevřeně popovídali o našich očekáváních a náplni následujcích 2 hodin. Poté již následoval workshop, který se nesl v duchu příjemné atmosféry, nových podnětů, myšlenek a názorných ukázek. Vše probíhalo velice přirozeně a k naší plné spokojenosti. Slečna Klára pak neměla roli učitelky, ale spíše průvodkyně, která nám ukázala nové směry a cesty a další kroky nechává již na nás. S přítelkyní jsme se shodli, že jsme z kurzu odcházeli nabití pozitivní energií, plni pocitů a natěšení až budeme v dalším hledání a objevování pokračovat doma 🙂 Shrnuto a podtrženo, kurzu i lektorce Kláře dáváme 10/10 a doporučujeme jej všem párům, kteří si chtějí otevřít nové dveře a pracovat spolu tak na svém intimním a duševním životě.

 32. Velmi příjemné uvolnění, zároveň jsem se dozvěděl něco nového o své sexualitě. Po masáži jsem se cítil plný pozitivni energie. Vřele doporučuji!🙃🙂

 33. Davide, moc bych Vám chtěla poděkovat za skvělou a naprosto uvolňující masáž, která mi přinesla do života mnoho radosti v dnešní uspěchané době. Masáž byla nádherná a mám pocit, že máte léčivý dotek. Díky této masáži jsem se mohla na svět opět podívat radostněji a s nadhledem, který každý potřebujeme. Po delší době mě přestala bolet záda a velmi jsem ocenila Váš profesionální, a přitom nesmírně citlivý přístup. Jste opravdu odborník a ráda se k Vám vrátím. Taktéž jsem Vás ráda doporučila svým známým.

 34. Tak uz jsem se pridala do online clenstvi (Patreon) a koukame na to s partnerem. A musim ti rict, ze mas fakt obrovskej dar to tem chlapum podat jasne, vecne, ale zaroven z tebe sala tak neuveritelne leciva energie, ze je tam citit obrovsky soucit a pochopeni. A to si myslim, ze ti chlapi hrozne moc potrebuji. Ze od te partnerky si to nekdy muzou brat jako vytku, ze nejsou dost dobri, ale od tebe to podle me dokazou proste v pohode prijmout bez pocitu, ze nejsou dost dobri. ❤️Jsem moc rada, ze timhle obohacujes svet. 🙂

 35. Pokud někdo potřebujete přijít na jiné myšlenky a třeba jen na dvě hodinky se oprostit od každodenního spěchu a zmatků a neklidu, tak vřele doporučuji úžasnou dvouhodinovou relaxační masáž. Cítila jsem se báječně uvolněná a nabitá energií, kterou jsem díky skvělým ručičkám šikovného maséra Davida opět získala. Pokud můžu hodnotit podle sebe, tak jsem byla spokojená nadprůměrně :-). Všem vřele doporučuji, už se těším, až půjdu na další.

 36. Mám-li psát recenzi na smyslný zážitek s úžasnou Klárkou, tak bych to spíše popsal poeticky. Jako muž s touhou ve své duši, rád by slovo tvořil jen pro Její uši, když jsem s ní, stojím nahoře opájen černí a leskem, obkročmo Venuší, v rozpaku za Jupiterem schovaný myšlenku posílám za Ní zpátky na Zem. Tak jako Malý princ, květinou omámený, hledám poutně smysl, láskou pohlcený.

  Určitě se jděte za Klárkou podívat. Srdečně, s pokorou a s Láskou ji Děkuji. Namasté.

 37. Workshop super.. Vše dle očekávání 🙂 holky jsou příjemné a žádné téma není tabu. Určitě půjdu na další lekce. Za mne tedy spokojenost. Workshop doporučuji a ještě vyzkoušet samotnou masáž 🙂

 38. Byl jsem na úvodním workshopu pro muže. Těm, kteří o vědomém milování, prožívání či životě nic moc neví, wokshopy určitě otevřou oči a dají nahlédnout do zcela nových světů a možností, jak prožívat sexualitu. Lektorky jsou milé a profesionální a vše probíhá v příjemné a otevřené atmosféře.

 39. Masáž jsem dostala od kamarádky jako dárek, sama od sebe bych se nikdy neodhodlala jít a to by byla opravdu velká chyba. Prožila jsem krásné dvě hodiny s krásnou a empatickou bohyní Klárkou. 🥰 Klárka je neskutečně milá a vnímavá a proto jsem si každý její dotek vychutnala naplno. Ještě jednou moc děkuji.

 40. Včera jsme byli s přítelem na naší první masáži. Ještě dnes jsme celý den nemluvili o ničem jiném. A nejen mluvili 🙂 Klárka se Zuzkou s námi udělaly divy. Náš dlouholetý vztah je naprosto bez problémů a tato masáž byla jedním z dalších zpestření. To se skutečně povedlo. Každý z nás si to maximálně užil! Určitě jsme nebyli naposledy, protože první zkušenost byla boží, ale otevřela další podněty na příští návštěvu. Určitě doporučujeme a těšíme se na příště!

 41. Byl jsem na masáži poprvé a musim říct, ze jsem byl strašně nervózní. Potom co me Klarka privitala s otevřenou náručí ze mě skoro všechno spadlo. Během povídání před masáží jsem se úplně uvolnil a během masáže jsem se soustředil jen a pouze na svoje pocity a co všechno jsem schopný vnímat. Myslim, že tolik pozitivních pocitů jen tak v životě nezažiji. Byla to ta nejlepší zkušenost co jsem mohl zažít a moc za to děkuji. Díky Klárce se o tantru začnu zajímat víc, abych si dokázal vše prožít a užít o mnoho víc. Moc děkuji

 42. O Tantře vím už skoro přes 15 let, vlastně od doby, kdy jsem poprvé viděl film Prci, prci, prcičky 2. Finch se učil, jak dosáhnout nekonečného orgasmu a Stifler se mu za to neustále vysmíval 😀
  Cca 2 roky zpět mi kamarád vyprávěl o kurzech Tantry, na které chodil a vloni se mnou kamarádka sdílela svoji zkušenost z masáže. Bylo to den po masáži a zdálo se mi, že se ještě trochu chvěje 🙂 A já dlouhou dobu neměl odvahu (a ani peníze) na to, abych masáž nebo seminář absolvoval.
  Teď vážně, mám za sebou jeden seminář a dvě masáže s Klárkou a to, co jsem zažil a naučil se, jsem ještě nezažil. Trochu se bojím toho, že už mě “normální sex” nebude bavit 😀 Ale to, jaké pocity a průtoky energie během masáže zažívám neumím nijak popsat. Doteky, hlazení, něha a pocit, že se o mě někdo s láskou stará, spojený s profesionální masáží penisu, to je prostě strop. Těším se na pokračování a na to, kam až se dokážeme dostat….doufám, že se z té slasti nezblázním.
  Přesně tohle jsem ve svém sexuálním světě hledal a přesně takto jsem se chtěl začít posouvat. Díky radám a zážitkům se rapidně zlepšil i sex s přítelkyní, která je podle mě daleko spokojenější.
  Jsem rád, že jsem potkal Kláru, protože je naprostý, ale NAPROSTÝ profesionál a jsem přesvědčený, že hlavně kvůli ní a jejímu přístupu jsem takto nadšený ❤️
  Moc děkuji 🙏🏼

 43. Rád a s velkým vděkem bych napsal tuhle recenzi. Mám jen trochu potíže dostat to do slov, protože všechny ty emoce a pocity v těle a duši slova pojmout nemohou. Počkal jsem pár dní, abych mohl zaznamenat vše. Je úžasné jak do toho jde Klárka srdcem, celou svou bytostí. Tolik péče ve které se člověk rozplyne. Zevnitř z těla odchází stará zamrznutí a tramumata přes chvějící se svaly (viz P. A. Levine: Probouzení tygra), jindy jakoby náběh na pláč se vzlykáním. Ale při všem tomhle pocit komfortu, bezpečí a lásky.

  A po tomhle uvolnění a katarzi přišlo to nejkrásnější a nejméně popsatelné. Energie proudící celou bytostí, čas zmizel. Právě tohle skoro rozprsknutí se těla do prostoru, jeho jakoby rozpadání se je něco úžasného.

  Před příchodem jsem obavu, aby když přijde vzrušení, tak mě s tak krásnou ženou nerušily nějaké sexuální touhy (ne že bych je realizoval a překročil dovolenou hranici), ale bylo úžasné jak to bylo přirozené, byl jsem to já, nic jsem nemusel brzdit a přitom to bylo tak úžasně autentické.. 😉

  Ani jedna nepříjemná záležitost z našeho vnějšího světa těsně po skončení to příjemné neodstřihla a ty krásné pocity ještě dlouho jiskřily v těle a krásné vnitřní chvění rezonovalo až do pozdních nočních hodin. A v těle to bylo cítit ještě další dny: Po těle vnitřní klid a sebejistota a vyrovnanost.

  Jsem moc rád, že jsme se potkali. Děkuju z celého srdce!

 44. Celý den přemýšlí jak se k dnešní první zkušenosti s Klárkou a tantrickou masáží vyjádřit slovy.. vy co jsem četl vaše recenze , tak právě vám 100% rozumím. Každý to vnímáme trochu po svém ale všichni stejně vnímáme co nám Klárka chtěla předat. A vy co to čtete a nevíte o čem mluvíme, tak nám věřte,že je to neskutečný zážitek. Klárko děkuji za úžasný zážitek, budu se k tobě rád a dlouho vracet. Věřím, že každá schůzka budu trochu jiná a neomrzí nás ani jednoho. Amazing 🥰💐

 45. Popravdě jsem úplně nevěděl do čeho jdu protože jsem byl poprvé na pravé tantře. Malinko jsem se obával že se nebudu moct uvolnit a prožít vše na plno ale opak byl pravdou 😁 Klárka je úžasně vnímavá bytost a dokáže vás dostat do hluboké soustředěnosti tak aby pro vás tantra byla nepřekonatelným zážitkem 🤗 Vřele doporučuji protože toto jinde nezazijete.

 46. Kde začít asi po krátkém psaní s úžasnou Klárkou která všechno vysvětlila a zrealizovala termín atd ,před výkonem proběhlo krátké seznámení co se bude dít a jak to bude probírat ,nebudu to tu vypisovat do detailu to ať si každý zkusí sám , ale za mě užasná zkušenost s něčím co člověk nezažije často jako při masáži ,zvlášt s Klárkou 🙂 která je fakt úžasná bytost ,je vidět že se tomuto tématu věnuje s velkou péčí a láskou ke své práci mohu jen doporučit dál 😉 🙂 poznal, jak můžou být doteky intenzivní, kurz ve mně probudil silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům. tantrická masáž s Klárou byla skvělá. Ještě dlouhou dobu jsem se cítil dobře. Určitě mohu doporučit všem, kteří chtějí zažít správnou tantru.

 47. Kde začít? Je toho tolik o co bych se rád podělil.
  Vše to začalo mou touhou poznat něco nového, co by mi přineslo více porozumění mého vlastního těla, sexuality a duševní harmonie. Po jistém čase a nesporným prohledáváním internetu jsem narazil na Klárky webové stránky. Ta mi pomohla zodpovědět spoustu mých otázek o tantře, co očekávat, ale i co tantra není nebo neposkytuje. Měl jsem jistou představu co očekávat, ale i tak jsem šel na první tantra masáž nervózní a plný očekávání.
  Klárka je nádherný anděl. Hned po příchodu a krátkém posezení, ze mě spadla ta největší nervozita. Chvíli mi ovšem trvalo se úplně odpojit od všedního, stresového života. To vše ovšem pominulo po prvních minutách s Klárkou. Díky jejím něžným dotekům, profesionálnímu přístupu a hlavně vzájemnému porozumění našich duší jsem se rázem ocitnul v jiné dimenzi. Něco tak krásného, uvoľňujícího a vzrušujícího jsem nikdy nezažil. Dvě a půl hodiny utekly tak rychle, jako ještě nikdy v mém životě. Bylo mi hned jasné, že toto nebude poslední návštěva. Kdybych mohl, navštívil bych Klárku každý den. Tímto chci říct, že je jedno kolik hodin budete s Klárkou, neboť ona Vás dokáže odpoutat od Vašeho všedního stresového života.
  Moc děkuji Klárko a doufám, že se zase brzo uvidíme.

 48. Workshop na téma vědomé sexuality byl naprosto parádní. Klára je skutečný profesionál a ve spoustě věcech mi otevřela oči. Můžu maximálně doporučit a sám se rád zúčastním dalších přednášek

 49. Dobrý den. Ještě jednou děkuji Klárce za její excelentní, luxusní a dokonalou tantra masáž kterou mně za 2.5 hodiny předvedla. Musím jen hluboce smeknout a uklonit se před jejím masérským uměním. to co mně předvedla bylo něco neuvěřitelného. Skvělá, krásná a naprosto přirozená dáma. Je vidět že při masáži lidi miluje a to je její výjimečnost. Moc děkuji Klárko a už nyní se těším na další masáž u Vás. S pozdravem Pavel.

 50. Dobrý den. Dvakrát jsem byl u vynikající a skvělé tantra masérky Klárky. To co jste mně předvedla bylo něco neskutečného. Krása, upřímnost a něha to je zhruba moje hodnocení na Vás. Masáž od Vás byla zkrátka jedinečná. Nejenom že jste sympatická a milá dáma, ale při každém doteku se mé tělo rozechvělo blahem. Nemám dalších slov mohu jen doufat a snít že se zase brzy uvidíme a Vy mně opět předvedete Vaší kouzelnou tantra masáž. Ještě jednou vřelé díky Klárko.

 51. Klárka je úžasná, krásná, milá a neskutečně nabitá pozitivní energií, kterou krásně přenáší na své klienty. Jde vidět, že svoji práci dělá s radostí, člověk od ni jde jako znovuzrozený 🙂 Děkuji, že jsem Tě mohl poznat a zažít s Tebou nezapomenutelný zážitek Tantry :-*
  Všem vřele doporučuji Klárku navštívit, opravdu stojí za to!

 52. Prvý krát som bol na tantra masáži – a bolo to top toľko nehy lásky a úprimnosti čo sa ku mne dostalo za 2 hodiny to bolo niečo skvele . Klára je profesionál a bolo to super môžem iba a iba odporučiť určite to nebola moja posledná masáž . Veľké ďakujem Klárka

 53. Tantrická masáž s Klárou byla skvělá. Ještě dlouhou dobu jsem se cítil dobře a „vymazleně“. Určitě mohu doporučit všem, kteří chtějí zažít správnou tantru. Kláro, určitě se ještě uvidíme!

 54. Jako první mne překvapilo velmi milé přijetí a seznámení se slečnou Klárou. Je velmi milá, vstřícná, otevřená a na nic si nehraje. Přivodí vám hned na začátku pocit domácí pohody a klidu. Masáž od slečny Kláry byla skvělá, krásně jsem odrelaxoval, měl pocit, že se známe již dlouho a vše, co mi dělala bylo velice příjemné a uklidňující. Kláru mohu vřele doporučit každému , kdo se chce na chvíli vyprostit ze sevření všedních starostí, shonu a stresu. Slečně Kláře dávám velkou jedničku, palec nahoru a jistě jsme se neviděli naposledy.

 55. Byl jsem jednou na masáži a jednou jako figurant, mohu jen doporučit. Masérka je příjemná s profesionálním přístupem 🙂

 56. Kurz byl pro mě opravdu silným zážitkem a hodně mi otevřel oči. Díky slečnám co s námi spolupracovaly jsem poznal, jak můžou být doteky intenzivní, kurz ve mně probudil silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům.

 57. Had the pleasure of meeting Claire again for my second session with her recently. The first time I booked a session, I was very pleasantly surprised by the professionalism of their responses and detailed description before the agreed session.
  It was easy to find their way to their studio, and the warm welcome put the expectations to the meeting.
  Claire was generous and open when she understood my wishes and past experience, and we quickly got a good connection.
  In the session I chose the hot stone massage too, and I was blown away by skilled hands and the effect of the hot stones. For the rest of this 2-hour session, Claire continued to surprise me with details that must be experienced to understand.

 58. Navstivil jsem Klaru uz 3x a mohu jedine doporucit. Je prijemna, profesionalni a bavi ji to. Masaz je vzdy trochu jina a to mi vyhovuje. Dekuju!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.