Tantra masáž pro muže

tantra masaze praha

Dopřejte svému tělu péči a oddejte se rukám zkušené masérky. Zažijete jiný způsob prožívání sexuality, které probudí všechny Vaše smysly. Vaše vzrušení bude stoupat a klesat ve vlnách, které nepocítíte pouze v oblasti pánve, ale v celém těle. Díky Tantra masáži pochopíte, jak se dá pracovat s vlastní sexuální energií a jaké to má přínosy. Diskrétnost Vaší návštěvy je u nás samozřejmostí.

Celé tělo je masírováno v klidném a intimním prostoru, při příjemné hudbě společně se svíčkami. Nejedná se pouze o masáž jako takovou, ale především oblízkost, lásku, něhu a intimitu.

Intimní masáž je součástí tantrické masáže, ne však povinností! Tantra se sexualitou se nepracuje z důvodu uspokojení „potřeby“ a nemá za cíl ani vyvrcholení. Naopak – je to nauka jak s naším tělem a sexuální energií pracovat, „vytěžit“ z ní maximum a hluboce ji porozumět. Jako muž přicházíte ejakulací o veškerou energii. Vědomý přístup k sexualitě Vás může naučit jak tuto energii rozvést do těla a využít její potenciál. Tantra masáž výrazně pomáhá i předčasné ejakulaci, problémům s erekcí / ejakulací, studu a snížené chuti na sex.

Na co se můžete těšit?

  • úvodní posezení / rozhovor
  • rituál
  • masáž horkými žínky
  • hebké předměty
  • olejovou masáž celého těla
  • lávové kameny (při masáži nad 2h)
  • práci s dechem
  • intimní masáž / práce se sexuální energií
  • masáž prostaty (na přání)
  • závěrečný posezení / rozhovor

Vybrat si můžete ze dvou studií / cen.

Standardní
studio
Luxusní
studio
1,5 h2890,-3190,-
2 h3590,-4190,-
2,5 h4390,-5190,-

*masáž prostaty + 200,-

*uvedené ceny jsou v Kč

Něco tak krásného jsem nikdy nezažil

Rated 5 out of 5

Kde začít? Je toho tolik o co bych se rád podělil.
Vše to začalo mou touhou poznat něco nového, co by mi přineslo více porozumění mého vlastního těla, sexuality a duševní harmonie. Po jistém čase a nesporným prohledáváním internetu jsem narazil na Klárky webové stránky. Ta mi pomohla zodpovědět spoustu mých otázek o tantře, co očekávat, ale i co tantra není nebo neposkytuje. Měl jsem jistou představu co očekávat, ale i tak jsem šel na první tantra masáž nervózní a plný očekávání.
Klárka je nádherný anděl. Hned po příchodu a krátkém posezení, ze mě spadla ta největší nervozita. Chvíli mi ovšem trvalo se úplně odpojit od všedního, stresového života. To vše ovšem pominulo po prvních minutách s Klárkou. Díky jejím něžným dotekům, profesionálnímu přístupu a hlavně vzájemnému porozumění našich duší jsem se rázem ocitnul v jiné dimenzi. Něco tak krásného, uvolňujícího a vzrušujícího jsem nikdy nezažil. Dvě a půl hodiny utekly tak rychle, jako ještě nikdy v mém životě. Bylo mi hned jasné, že toto nebude poslední návštěva. Kdybych mohl, navštívil bych Klárku každý den. Tímto chci říct, že je jedno kolik hodin budete s Klárkou, neboť ona Vás dokáže odpoutat od Vašeho všedního stresového života.
Moc děkuji Klárko a doufám, že se zase brzo uvidíme.

Honza

Ještě dlouhou dobu jsem se cítil dobře

Rated 5 out of 5

Kde začít asi po krátkém psaní s úžasnou Klárkou která všechno vysvětlila a zrealizovala termín atd ,před výkonem proběhlo krátké seznámení co se bude dít a jak to bude probírat ,nebudu to tu vypisovat do detailu to ať si každý zkusí sám , ale za mě užasná zkušenost s něčím co člověk nezažije často jako při masáži ,zvlášt s Klárkou 🙂 která je fakt úžasná bytost ,je vidět že se tomuto tématu věnuje s velkou péčí a láskou ke své práci mohu jen doporučit dál 😉 🙂 poznal, jak můžou být doteky intenzivní, masáž ve mně probudila silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům. tantrická masáž s Klárou byla skvělá. Ještě dlouhou dobu jsem se cítil dobře. Určitě mohu doporučit všem, kteří chtějí zažít správnou tantru.

George

Byla to ta nejlepší zkušenost

Rated 5 out of 5

Byl jsem na masáži poprvé a musim říct, ze jsem byl strašně nervózní. Potom co me Klarka privitala s otevřenou náručí ze mě skoro všechno spadlo. Během povídání před masáží jsem se úplně uvolnil a během masáže jsem se soustředil jen a pouze na svoje pocity a co všechno jsem schopný vnímat. Myslim, že tolik pozitivních pocitů jen tak v životě nezažiji. Byla to ta nejlepší zkušenost co jsem mohl zažít a moc za to děkuji. Díky Klárce se o tantru začnu zajímat víc, abych si dokázal vše prožít a užít o mnoho víc. Moc děkuji

Jakub

Bolo to super

Rated 5 out of 5

Prvý krát som bol na tantra masáži – a bolo to top toľko nehy lásky a úprimnosti čo sa ku mne dostalo za 2 hodiny to bolo niečo skvele . Klára je profesionál a bolo to super môžem iba a iba odporučiť určite to nebola moja posledná masáž . Veľké ďakujem Klárka

Miroslav