Tantra masáž pro muže

tantra masaze praha

Dopřejte svému tělu péči a oddejte se rukám zkušené masérky. Zažijete jiný způsob prožívání sexuality, které probudí všechny Vaše smysly. Vaše vzrušení bude stoupat a klesat ve vlnách, které nepocítíte pouze v oblasti pánve, ale v celém těle. Díky Tantra masáži pochopíte, jak se dá pracovat s vlastní sexuální energií a jaké to má přínosy. Diskrétnost Vaší návštěvy je u nás samozřejmostí.

Celé tělo je masírováno v klidném a intimním prostoru, při příjemné hudbě společně se svíčkami. Nejedná se pouze o masáž jako takovou, ale především oblízkost, lásku, něhu a intimitu.

Intimní masáž je součástí tantrické masáže, ne však povinností! Tantra se sexualitou se nepracuje z důvodu uspokojení „potřeby“ a nemá za cíl ani vyvrcholení. Naopak – je to nauka jak s naším tělem a sexuální energií pracovat, „vytěžit“ z ní maximum a hluboce ji porozumět. Jako muž přicházíte ejakulací o veškerou energii. Vědomý přístup k sexualitě Vás může naučit jak tuto energii rozvést do těla a využít její potenciál. Tantra masáž výrazně pomáhá i předčasné ejakulaci, problémům s erekcí / ejakulací, studu a snížené chuti na sex.

Hodinová Tantra masáž slouží jako taková ochutnávka. Je vhodná zejména pro ty, který na tantrické masáži ještě nebyli, ale chtějí ji zatím jen vyzkoušet. Takto krátkou masáž, lze využít jen jednou a to při první návštěvě.

Na co se můžete těšit?

  • úvodní posezení / rozhovor
  • rituál
  • masáž horkými žínky
  • hebké předměty
  • olejovou masáž celého těla
  • lávové kameny (při masáži nad 2h)
  • práci s dechem
  • intimní masáž / práce se sexuální energií
  • masáž prostaty (na přání)
  • závěrečný posezení / rozhovor

Vybrat si můžete ze dvou studií / cen.

Standardní
studio
Luxusní
studio
1 h2390,-
1,5 h2890,-3190,-
2 h3590,-4190,-
2,5 h4390,-5190,-

*masáž prostaty + 200,-

*uvedené ceny jsou v Kč

Něco tak krásného jsem nikdy nezažil

5,0 rating

Kde začít? Je toho tolik o co bych se rád podělil.
Vše to začalo mou touhou poznat něco nového, co by mi přineslo více porozumění mého vlastního těla, sexuality a duševní harmonie. Po jistém čase a nesporným prohledáváním internetu jsem narazil na Klárky webové stránky. Ta mi pomohla zodpovědět spoustu mých otázek o tantře, co očekávat, ale i co tantra není nebo neposkytuje. Měl jsem jistou představu co očekávat, ale i tak jsem šel na první tantra masáž nervózní a plný očekávání.
Klárka je nádherný anděl. Hned po příchodu a krátkém posezení, ze mě spadla ta největší nervozita. Chvíli mi ovšem trvalo se úplně odpojit od všedního, stresového života. To vše ovšem pominulo po prvních minutách s Klárkou. Díky jejím něžným dotekům, profesionálnímu přístupu a hlavně vzájemnému porozumění našich duší jsem se rázem ocitnul v jiné dimenzi. Něco tak krásného, uvolňujícího a vzrušujícího jsem nikdy nezažil. Dvě a půl hodiny utekly tak rychle, jako ještě nikdy v mém životě. Bylo mi hned jasné, že toto nebude poslední návštěva. Kdybych mohl, navštívil bych Klárku každý den. Tímto chci říct, že je jedno kolik hodin budete s Klárkou, neboť ona Vás dokáže odpoutat od Vašeho všedního stresového života.
Moc děkuji Klárko a doufám, že se zase brzo uvidíme.

Honza

Ještě dlouhou dobu jsem se cítil dobře

5,0 rating

Kde začít asi po krátkém psaní s úžasnou Klárkou která všechno vysvětlila a zrealizovala termín atd ,před výkonem proběhlo krátké seznámení co se bude dít a jak to bude probírat ,nebudu to tu vypisovat do detailu to ať si každý zkusí sám , ale za mě užasná zkušenost s něčím co člověk nezažije často jako při masáži ,zvlášt s Klárkou 🙂 která je fakt úžasná bytost ,je vidět že se tomuto tématu věnuje s velkou péčí a láskou ke své práci mohu jen doporučit dál 😉 🙂 poznal, jak můžou být doteky intenzivní, masáž ve mně probudila silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům. tantrická masáž s Klárou byla skvělá. Ještě dlouhou dobu jsem se cítil dobře. Určitě mohu doporučit všem, kteří chtějí zažít správnou tantru.

George

Byla to ta nejlepší zkušenost

5,0 rating

Byl jsem na masáži poprvé a musim říct, ze jsem byl strašně nervózní. Potom co me Klarka privitala s otevřenou náručí ze mě skoro všechno spadlo. Během povídání před masáží jsem se úplně uvolnil a během masáže jsem se soustředil jen a pouze na svoje pocity a co všechno jsem schopný vnímat. Myslim, že tolik pozitivních pocitů jen tak v životě nezažiji. Byla to ta nejlepší zkušenost co jsem mohl zažít a moc za to děkuji. Díky Klárce se o tantru začnu zajímat víc, abych si dokázal vše prožít a užít o mnoho víc. Moc děkuji

Jakub

Bolo to super

5,0 rating

Prvý krát som bol na tantra masáži – a bolo to top toľko nehy lásky a úprimnosti čo sa ku mne dostalo za 2 hodiny to bolo niečo skvele . Klára je profesionál a bolo to super môžem iba a iba odporučiť určite to nebola moja posledná masáž . Veľké ďakujem Klárka

Miroslav