Tantra masáž pro pár

Zažijte nevšední zážitek plný relaxu a péče se svým partnerem. Ležet můžete vedle sebe a celé to prožít společně. Každý máte svého maséra dle výběru a soustředíte se každý sám na sebe a u toho můžete svého partnera držet za ruku. Obohaťte si tak váš intimní život.

Můžete být v jedné místnosti nebo každý v jiné. Párovou tantrickou masáž v jedné místnosti doporučujeme párům, které už mají zkušenosti s tantrickou masáží nebo jsou oba zcela obeznámeni s tím, co taková tantrická masáž obnáší a mohou si ji společně užít zcela uvolněně a v pohodě.

Na masáž si můžete zvolit buď dvě masérky (ženy) nebo masérku s masérem (ženu s mužem) – každý má svého maséra.

Je důležité zmínit, že pokud budete společně v jedné místnosti, tak během masáže je právě žena, která udává směr a vývoj po celou dobu tantrické masáže. Pokud se žena nebude cítit připravená na intimní masáž yoni, tak muž se přizpůsobí a bude to zcela respektovat a následovat. Jednoduše řečeno – v Tantře je žena na prvním místě. Když je spokojená žena, je spokojený i muž. 🙂

Na co se můžete těšit?

  • úvodní posezení / rozhovor
  • rituál
  • masáž horkými žínky
  • hebké předměty
  • olejovou masáž celého těla
  • lávové kameny (při masáži nad 2h)
  • práci s dechem
  • intimní masáž / práce se sexuální energií
  • masáž prostaty (na přání)
  • závěrečný posezení / rozhovor
Standardní
studio
1,5 h5190,-
2 h6390,-
2,5 h7590,-

*masáž prostaty + 200,-

*uvedené ceny jsou v Kč

Silný zážitek

5,0 rating
22/03/2021

Dnes jsme s přítelkyní navštívili masérku Kláru, přivítala nás mezi dveřmi a už v tu chvíli z ní sálal klid a jistota. Šli jsme s ní do studia , kde je velmi příjemná atmosféra, celý tenhle párový kurz byl silný zážitek a popravdě si nechci představit, že tuhle chvíli v životě neprožiju, opravdu všem kdo čtou tenhle komentář doporučujeme jakékoli sezení s Klárou, je to výjimečný člověk , který má velice profesionální přístup.
Budeme se opět těšit 🙂

Životní zkušenost

Kurzu i lektorce Kláře dáváme 10/10

5,0 rating
25/01/2021

S přítelkyní jsme si jako vánoční dárek nadělili kurz vědomé sexuality pro páry s lektorkou Klárou. Chtěli jsme si rozšířit obzory, vymanit se na chvíli ze starostí všedního dne a udělat si čas jenom pro sebe. Slečna Klára nás přivítala ve velice příjemném studiu, kde jsme se během chvíle cítili doslova “jako doma”. Dojem z lektorky Kláry bych shrnul několika slovy: naprostá profesionalita, přirozenost a důvěra. Na začátku kurzu jsme si velice otevřeně popovídali o našich očekáváních a náplni následujcích 2 hodin. Poté již následoval workshop, který se nesl v duchu příjemné atmosféry, nových podnětů, myšlenek a názorných ukázek. Vše probíhalo velice přirozeně a k naší plné spokojenosti. Slečna Klára pak neměla roli učitelky, ale spíše průvodkyně, která nám ukázala nové směry a cesty a další kroky nechává již na nás. S přítelkyní jsme se shodli, že jsme z kurzu odcházeli nabití pozitivní energií, plni pocitů a natěšení až budeme v dalším hledání a objevování pokračovat doma 🙂 Shrnuto a podtrženo, kurzu i lektorce Kláře dáváme 10/10 a doporučujeme jej všem párům, kteří si chtějí otevřít nové dveře a pracovat spolu tak na svém intimním a duševním životě

D&L

Každý z nás si to maximálně užil!

5,0 rating
16/07/2020

Včera jsme byli s přítelem na naší první masáži. Ještě dnes jsme celý den nemluvili o ničem jiném. A nejen mluvili 🙂 Klárka se Zuzkou s námi udělaly divy. Náš dlouholetý vztah je naprosto bez problémů a tato masáž byla jedním z dalších zpestření. To se skutečně povedlo. Každý z nás si to maximálně užil! Určitě jsme nebyli naposledy, protože první zkušenost byla boží, ale otevřela další podněty na příští návštěvu. Určitě doporučujeme a těšíme se na příště!

Eva