Tantra masáž pro pár

Zažijte nevšední zážitek plný relaxu a péče se svým partnerem. Každý máte svého maséra dle výběru a soustředíte se každý sám na sebe a u toho můžete svého partnera držet za ruku.

Obohaťte si váš intimní život a prožijte společně jedinečný zážitek.

Můžete být v jedné místnosti nebo každý v jiné. Párovou tantrickou masáž v jedné místnosti doporučujeme párům, které už mají zkušenosti s tantrickou masáží nebo jsou oba zcela obeznámeni s tím, co taková tantrická masáž obnáší a mohou si ji společně užít zcela uvolněně a soustředit se zcela na své vlastní prožitky.

Na masáž si můžete zvolit buď dvě masérky (ženy) nebo masérku s masérem (ženu s mužem) – každý má svého maséra.

Je důležité zmínit, že pokud budete společně v jedné místnosti, tak během masáže je právě žena, která udává směr a vývoj po celou dobu tantrické masáže. Pokud se žena nebude cítit připravená na intimní masáž vulvy, tak muž se přizpůsobí a bude to zcela respektovat a následovat. To stejné platí samozřejmě i naopak.

Na co se můžete těšit?

  • úvodní posezení / rozhovor
  • rituál
  • masáž horkými žínky
  • hebké předměty
  • olejovou masáž celého těla
  • lávové kameny (při masáži nad 2h)
  • práci s dechem
  • intimní masáž / práce se sexuální energií
  • masáž prostaty (na přání)
  • závěrečný posezení / rozhovor
DélkaCena
1,5 h5790,-
2 h7790,-
2,5 h9790,-

*masáž prostaty + 200,-

*uvedené ceny jsou v Kč

Párový kurz se Zuzkou

Rated 5 out of 5
05/03/2023

Zuzko, musím Vám napsat, že jsem toho stále plná! Bylo to úžasný.
Chtěla bych Vám moc moc poděkovat za to, co jsme u Vás zažili. Určitě
jsme u Vás nebyli naposledy. Vím, že to pro Vás muselo být velmi obtížné
díky mému příteli, který se ale nakonec také neskutečně zapojil a užil
si to. Před usnutím mi ještě jednou moc děkoval, že jsem tohle vymyslela
a mohl to zažít.

Karolína

Mimořádný zážitek

Rated 5 out of 5
03/12/2022

Rád bych Vám za nás oba poděkoval, byl to mimořádný zážitek a doma jsme ještě včera celý večer a taky dnes dopoledne pokračovali :-)) Shodli jsme se na tom, že všechno bylo až do včerejška skvělé, a to tak, že jsme si neuměli představit, že to může být ještě lepší. A ono může 🙂 Díky moc za Váš empatický a profesionální přístup.

Marek a Markéta

Díky kurzu se sobě více věnujeme

Rated 5 out of 5
01/09/2022

Od kurzu doporučujeme všude, kudy chodíme. Otevřelo nám to obzory skrze dotek a intimitu. Díky kurzu jsme se naučili vnímat se vzájemně více, být ve své přítomnosti, teď a tady, a věnovat dlouhé chvíle jen sobě a našemu spojení. Od kurzu jsme aplikovali do našich diářů přímo čas na masáž a věnování se sami sobě. Byl pro nás velice přínosný a inspirativní, techniky využíváme a zkoušíme aktivně. Určitě v budoucnu zkusíme další vzdělání skrze tuto tématiku. Děkujeme.

Anička a Vítek

Klára nám dala cenné rady a tipy

Rated 5 out of 5
14/12/2021

S Klárou jsme se rozhodli řešit závislost na pornu z mužské stránky a problémy s tím spojené, které nás již nějakou dobu trápí. Během našeho dvouhodinového povídáni nám dala cenné rady a tipy, jak problém řešit a oproti různým lékařům a sexuologům i ukázala cestu, kterou se dále vydat.
Děkujeme

Láďa a Adéla

Moc doporucujeme vsem parum

Rated 5 out of 5
14/12/2021

Radi bychom Vam Klaro podekovali za velmi prijemne 2h, kdy jste nam velmi citlive dokazala poodhalit temata na ktere leckdy nenajdeme odvahu se zeptat, natoz je okusit. Pres pocatecni nervozitu jste vytvorila velmi prijemnou a intimni atmosferu, kde cas plynul, tak jak ma, ackoli se jednalo o nasi prvni setkani. Moc doporucujeme vsem parum. At uz nam, dlouholetym partnerum ci tem, kteri se teprve zacinaji poznavat a objevovat, to po cem druhy touzi. Dekujeme

Zuzka a Pavel