Tantra masáž pro ženu

tantra pro zenu

Dopřejte si láskyplný, něžný, pečující, avšak intenzivní zážitek. Zasloužíte si to! U nás se budete cítit jako bohyně.

K nám můžete přijít z jakéhokoliv důvodu. Třeba pro velkou dávku objetí, smyslnosti, vzrušení, pohlazení, nebo si jen přijít zkrátka odpočinout.

Budeme Vás přijímat takovou, jaká jste!

Každá žena potřebuje individuální přístup a k tomu tak i přistupujeme.

Vše je zcela dobrovolné, sama si určujete průběh masáže. Během masáže můžete maséra / masérku kdykoliv zastavit nebo požádat o jiný dotek či intenzitu, při které se budete cítit 100% komfortně.

Budeme dělat jen to, co sama chcete a co je Vám příjemné.

Intimní masáž yoni (vulvy a vagíny) je také individuální a nemusí k ní ani dojít.

Cílem je cítit se uvolněná, svá a cítila se v bezpečí. Vše, co je přirozené, je naprosto v pořádku a my to vítáme.

Můžete se také objednat na vaginální mapování s naší masérkou Zuzkou.

Na co se můžete těšit?

  • úvodní posezení / rozhovor
  • rituál
  • masáž horkými žínky
  • hebké předměty
  • olejovou masáž celého těla
  • lávové kameny (při masáži nad 2h)
  • práci s dechem
  • intimní masáž (prsou, vulvy, penisu)
  • práce se sexuální energií
  • závěrečný posezení / rozhovor
DélkaCena
1,5 h2990,-
2 h3990,-
2,5 h4990,-
3 h 5990,-

*uvedené ceny jsou v Kč

Každý dotek jsem si vychutnala naplno

Rated 5 out of 5

Masáž jsem dostala od kamarádky jako dárek, sama od sebe bych se nikdy neodhodlala jít a to by byla opravdu velká chyba. Prožila jsem krásné dvě hodiny s krásnou a empatickou bohyní Klárkou. 🥰 Klárka je neskutečně milá a vnímavá a proto jsem si každý její dotek vychutnala naplno. Ještě jednou moc děkuji.

Denisa

Vaginální maping byl pro mne rituálem uzdravování

Rated 5 out of 5

Několik let pracuji se svým tělem a s uvolňováním léta ukládaného napětí a emočních bloků a léčením starých zranění. Vaginální maping pro mne představoval další, hlubší a jemnější úroveň práce s tělem. Ale současně také něco tajemného, co spadá do oblasti „fakt hustý“ a o čem se ve „slušné společnosti“ nemluví. I když mám poměrně vysoký práh bolesti, nějaká část mne měla strach, že to bude bolet a nevím, jak moc. Můj vaginální maping byl spojený s mnoha překvapeními. Zuzka pracovala velmi jemně a citlivě, jako by zkušený milenec prováděl nezkušenou dívku skrz ztrátu panenství. Nebolelo to. Překvapilo mne, co všechno si moje vagina pamatuje a jak ke mně hovoří. Některé body byly citlivější, některé velmi živé a některé se probouzely velmi pomalu. Některé body měly vnitřní funkce, např. vnitřní kontrolor, hlídač svobody projevu, udržovač živosti a pohybu, uvolňovač napětí, duhový energetický had… Moje vagina se rozpomínala a ožívala. Během pěti sezení se mi postupně vybavovaly situace pro mne emočně bolestivé; některé z nich jsem dávno kamsi zasunula a vůbec si nyní nepamatovala. Uvědomovala jsem si, že pouze já utvářím svůj svět a mám sílu a právo si hlídat své hranice a nenechat druhé, aby se mnou jednali hrubě, necitlivě nebo ponižujícně. V některých okamžicích celá moje pánev ožívala a vnitřně tancovala. Cítila jsem víc energie a současně vnitřní klid a úctu a vděčnost ke svému tělu. Prosila jsem ho za odpuštění za moje ubližování, nelásku, nespokojenost s ním, děkovala jsem za to, že je, jaké je a za zkušenosti, kterých se mi dostalo. Vaginální maping byl pro mne rituálem uzdravování vnímání vlastního těla a své sexuality, přerodem směrem ke zdravé ženě. Pro mne byl zkušeností, kterou mohu doporučit i jiným ženám, zvláště se Zuzkou.

Jana

Skvělá zkušenost s Klárkou

Rated 5 out of 5

Včerejší tantrická masáž s Klárkou byla má první a věřím, že ne poslední! Celá masáž byla relaxační, klidná a moc příjemná. Na konci jsem se cítila úplně nabitá energií a jen si plula na obláčku spokojenosti.
Díky, Klárko, za skvělý zážitek! Mohu jen a jen doporučit 🙂

Ela

Děkuji za nádherný zážitek

Rated 5 out of 5

Milá Zuzko, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za skvělou masáž, byl to jeden z mých nejkrásnějších zážitků v poslední době. Tvé konejšivé a jemné doteky mě dokázaly úplně uvolnit a přenést do světa jiných, jemnějších energií. A měla jsem nádherný pocit, že jsem zahrnuta léčivou láskou. Takových pocitů je v životě méně, než bych si přála, a tak, pokud budu moct, ráda se budu k tvým masážím vracet.

Ingrid