Workshopy / semináře

1. VĚDOMÍ MILENCI (pro páry)

OBSAZENO

  • Ženská x mužská sexualita
  • Tipy na předehry, rituály a společné hry
  • Jak na orgasmus bez ejakulace
  • Jak na tantrický sex
  • Jak mít kontrolu nad ejakulací
  • Techniky masáže vulvy/vagíny
  • Techniky masáže penisu
  • Jak na masáž prostaty
  • Vytvoření si vlastního sexuálního dotazníku
  • a mnohem více…

KDY: Sobota 9.12.2023 10:00 – 14:00

KDE: Zen Garden, Holečkova 5/332, Praha 5

CENA: 4 500,- Kč / pár (záloha 2 500,-)

Pro odběratele online obsahu HeroHero a V.I.P. patrony platí sleva 300,- Kč!

tantra kurz praha

Naše workshopy jsou určené zejména pro ty, kteří chtějí zlepšit a okořenit svůj intimní život.

Klára a Zdeňka, naše zkušené lektorky, vás provedou různými tématy, technikami a praktickými tipy týkajícími se sexuality a intimity. Jejich workshopy jsou nejen nabité informacemi, ale také praktickým cvičením.

Jsme LGBTQ+ friendly prostředí a vítáme u nás všechny bez rozdílů na sexuální orientaci a věk. Jediná podmínka je být starší 18 let.

Na semináři může být pouze 6 párů, aby si každý z nich mohl užít osobní a intenzivní zážitek.

Důležité je však zmínit, že se na semináři nemusíte s ničím svěřovat, pokud nechcete. Naše lektorky vytvoří bezpečné a podporující prostředí, ve kterém se budete moci cítit pohodlně a uvolněně. Zahrnuje-li daný seminář praktické ukázky či nácviky, nemusíte se nijak zapojovat. Je pro nás důležité, aby každý měl na výběr a mohl se tak s námi cítit uvolněně a bezpečně. Všechna témata a techniky, které budeme probírat, jsou zaměřeny na to, aby Vám pomohly zlepšit Váš intimní život a přinést Vám větší spokojenost a uspokojení.

Samozřejmostí je občerstvení a nápoje v ceně. Každý seminář je možné také zakoupit na dárkový poukaz. Během workshopu budeme všichni v sarongu (šátku), který si můžete přinést buď svůj vlastní nebo vám bude zapůjčený na místě. Sarong zakoupíte také na našem eshopu Art of Tantra.

Domů si odnesete kompletní scripta, takže během semináře se můžete plně soustředit na daný okamžik a doma si kdykoliv připomenout to, co jste se naučili.

Připojte se k nám a objevte nový pohled na svou sexualitu!

NAPIŠTE NÁM PRO REZERVACI MÍSTA

Rated 5 out of 5

Kurz vědomí milenci: naprostá spokojenost, nejen že vás workshop naučí komunikaci s partnerem, ale i seznámí s problematikou moderní sexuality. S partnerem nám to pomohlo rozvinout naši intimitu a vzájemné napojení v této oblasti. Workshop doporučuji všem párům kteří by chtěli přivést něco nového do svého vztahu.
Klára a Zdeňka jsou velice příjemné slečny. Vše dobře vysvětlí, vyslechnou a neodsuzují. Společně vytváří přátelskou atmosféru.
S manželem se těšíme na další jejich projekty.
Děkujeme

Andy a Rick
Rated 5 out of 5

Již jsem byl na dvou workshopech u Kláry a Zděňky. Oba workshopy byly velmi poučné a otevřeli mi oči ohledně sexuality a vše tomu podobnému.
Obě holky jsou pozitivní, objektivní, vše řádně vysvětlí, vyslechnou názory, nesoudí a i poradí.
Z holek vyzařuje krásná a příjemná energie při které se uvolníte, k tomu jde na holkách vidět, že je tantra opravdu baví a mají dlouhou praxi.
Na workshopech panuje skvělá přátelská atmosféra a k tomu je připraveno skvělé občerstvení.
Díky workshopům/tantře se mně a manželce zlepšil milostný vztah na psychické stránce, proto jsme neváhali si od Kláry objednat pár věcí z e-shopu.
Produkty z e-shopu jsou v nejlepší kvalitě za rozumnou cenu.
Určitě doporučuji absolvovat některý z workshopů všem mužům, párům či samotným ženám.
Těším se na další setkání s Klárou a Zděnkou či jen jen s Klárou. ♥

Rick
Rated 5 out of 5

Informacii nikdy nie je dosť a workshop Vědomý milenec je presne o tom, tak ak sa chceš niečo nové dozvedieť, tak odporúčam workshop s Klárkou a Zdeňkou. Profesionálny prístup lektoriek, príjemné prostredie, dobrá partia mužov, množstvo zaujímavých informácií a nových pohľadov na túto dnes ešte stále ,,tabu” tému.

Peter
Rated 5 out of 5

Kurz byl pro mě opravdu silným zážitkem a hodně mi otevřel oči. Díky slečnám co s námi spolupracovaly jsem poznal, jak můžou být doteky intenzivní, kurz ve mně probudil silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům.

Jan
Rated 5 out of 5

Workshop na téma vědomé sexuality byl naprosto parádní. Klára je skutečný profesionál a ve spoustě věcech mi otevřela oči. Můžu maximálně doporučit a sám se rád zúčastním dalších přednášek.

Michal

* Pro platnou rezervaci místa na semináři je třeba zaslat na účet

* Zrušíte-li účast minimálně týden dopředu, záloha vám bude vrácena

* Při nenaplnění minimálního počtu uchazečů se seminář zruší nebo přesune na jiný termín a záloha Vám bude buď vrácena nebo uchována na další termín (dle domluvy).