Workshopy / semináře

tantra kurz praha

Semináře jsou určené pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj intimní život a hlouběji porozumět ženské a mužské sexualitě.

Klára a Zdeňka, naše zkušené lektorky, Vás provedou různými tématy, technikami a fakty týkajícími se sexuality a intimity.

Na semináři může být pouze 13 účastníků, aby si každý z nich mohl užít osobní a intenzivní zážitek. Klíčovým cílem semináře je umožnit Vám získat větší sebevědomí a dovednosti, které Vám pomohou ve Vašem sexuálním životě.

Důležité je však zmínit, že se na semináři nemusíte s ničím svěřovat, pokud nechcete. Naše lektorky vytvoří bezpečné a podporující prostředí, ve kterém se budete moci cítit pohodlně a volně. Zahrnuje-li daný seminář praktické ukázky či nácviky, nemusíte se nijak zapojovat. Je pro nás důležité, aby každý měl na výběr a mohl se tak s námi cítit uvolněně a bezpečně. Všechna témata a techniky, které budeme probírat, jsou zaměřeny na to, aby Vám pomohly zlepšit Váš intimní život a přinést Vám větší spokojenost a uspokojení.

Samozřejmostí je občerstvení a nápoje v ceně. Každý seminář je možné také zakoupit na dárkový poukaz. Domů si odnesete kompletní scripta, takže během semináře se můžete plně soustředit na daný okamžik a doma si kdykoliv připomenout to, co jste se naučili.

Jsme LGBTQ+ friendly prostředí a vítáme u nás všechny bez rozdílů na sexuální orientaci a věk. Jediná podmínka je být starší 18 let.

Připojte se k nám a objevte nový pohled na svou sexualitu!

1. VĚDOMÝ MILENEC (pro muže)

(přednáška/seminář)

  • Ženská x mužská sexualita
  • Jak na orgasmus bez ejakulace
  • Jak na tantrický sex
  • Jak oddalovat ejakulaci
  • Jak řešit problémy s erekcí
  • Jak lépe masírovat vulvu/penis
  • a mnohem více…

KDY: Sobota 29.4.2023 10:00 – 14:00

KDE: Zen Graden, Holečkova 5/332 Praha 5

CENA: 2 300,- Kč

NAPIŠTE NÁM PRO REZERVACI MÍSTA

Pro V.I.P. patrony online kurzů platí sleva 300,- Kč!

Rated 5 out of 5

Kurz vědomí milenci: naprostá spokojenost, nejen že vás workshop naučí komunikaci s partnerem, ale i seznámí s problematikou moderní sexuality. S partnerem nám to pomohlo rozvinout naši intimitu a vzájemné napojení v této oblasti. Workshop doporučuji všem párům kteří by chtěli přivést něco nového do svého vztahu.
Klára a Zdeňka jsou velice příjemné slečny. Vše dobře vysvětlí, vyslechnou a neodsuzují. Společně vytváří přátelskou atmosféru.
S manželem se těšíme na další jejich projekty.
Děkujeme

Andy a Rick
Rated 5 out of 5

Již jsem byl na dvou workshopech u Kláry a Zděňky. Oba workshopy byly velmi poučné a otevřeli mi oči ohledně sexuality a vše tomu podobnému.
Obě holky jsou pozitivní, objektivní, vše řádně vysvětlí, vyslechnou názory, nesoudí a i poradí.
Z holek vyzařuje krásná a příjemná energie při které se uvolníte, k tomu jde na holkách vidět, že je tantra opravdu baví a mají dlouhou praxi.
Na workshopech panuje skvělá přátelská atmosféra a k tomu je připraveno skvělé občerstvení.
Díky workshopům/tantře se mně a manželce zlepšil milostný vztah na psychické stránce, proto jsme neváhali si od Kláry objednat pár věcí z e-shopu.
Produkty z e-shopu jsou v nejlepší kvalitě za rozumnou cenu.
Určitě doporučuji absolvovat některý z workshopů všem mužům, párům či samotným ženám.
Těším se na další setkání s Klárou a Zděnkou či jen jen s Klárou. ♥

Rick
Rated 5 out of 5

Informacii nikdy nie je dosť a workshop Vědomý milenec je presne o tom, tak ak sa chceš niečo nové dozvedieť, tak odporúčam workshop s Klárkou a Zdeňkou. Profesionálny prístup lektoriek, príjemné prostredie, dobrá partia mužov, množstvo zaujímavých informácií a nových pohľadov na túto dnes ešte stále ,,tabu” tému.

Peter
Rated 5 out of 5

Kurz byl pro mě opravdu silným zážitkem a hodně mi otevřel oči. Díky slečnám co s námi spolupracovaly jsem poznal, jak můžou být doteky intenzivní, kurz ve mně probudil silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům.

Jan
Rated 5 out of 5

Workshop na téma vědomé sexuality byl naprosto parádní. Klára je skutečný profesionál a ve spoustě věcech mi otevřela oči. Můžu maximálně doporučit a sám se rád zúčastním dalších přednášek.

Michal

* Pro platnou rezervaci místa na semináři je třeba zaslat na účet zálohu ve výši 500,-

* Při nenaplnění minimálního počtu uchazečů se seminář zruší nebo přesune na jiný termín a záloha Vám bude buď vrácena nebo uchována na další termín (dle domluvy).