Zuzana

zuzana@milujemetantru.cz

+420775080147

-MASÁŽE PRO MUŽE I ŽENY, KURZY, KONZULTACE-

„Už od malička mě bavilo poznávat svět skrze dotek a postupem času mě často napadala myšlenka, že bych se jednou mohla věnovat masážím. Když jsem se seznámila s tantrickou filosofií jednoty duše a těla a objevila léčivou sílu vědomého doteku, věděla jsem, že to je moje cesta. Každého člověka vnímám jako jedinečnou bytost. Při masáži vytvářím bezpečný prostor, ve kterém se můžete uvolnit a odevzdat svému prožitku tady a teď a otevřít se tomu, co přichází. Masáž je pro mě energetickým tancem, meditací, plynutím, bytím mimo čas a prostor.


Absolvovala jsem mnoho kurzů, výcviků a seminářů, ale nejcennější pro mě vždycky byly zkušenosti získané při konkrétní práci s klienty. V současné době nabízím celostní energetické masáže, vědomou práci s tělem a lektorskou a poradenskou činnost v oblasti sexuality, intimity a osobního rozvoje.

Celostní energetická (tantrická) masáž nabízí láskyplnou péči vědomým dotekem v bezpečném prostoru, při které si vyčistíte hlavu, propojíte se sami se sebou, oživíte buňky ve svém těle a doplníte si energii.“


Můžete také:

 • objevit nové pocity v těle
 • vnést radost do svého prožívání
 • osvobodit tělo a mysl od zátěží
 • zlepšit svou erekci
 • prožít energetický celotělový orgasmus
 • pracovat s oddálením ejakulace
 • uvolnit své emoce
 • zvýšit citlivost vulvy/vagíny
 • rozpustit pocity studu, viny a strachu
 • prožít extatické stavy
 • otevřít své srdce
 • přijmout sebe sama a své tělo
 • znovuobjevit chuť a vášeň do života
 • začít svobodně a intenzivně prožívat sexualitu
 • propojit se se svým zdrojem životní energie
 • setkat se se svými stíny
 • být konfrontováni se svým egem
 • vystoupit ze své komfortní zóny

VÝBĚR ABSOLVOVANÝCH VÝCVIKŮ A SEMINÁŘŮ:


Acoustic Body® Retreat
Výcvik v Somatickém koučování®
Profesionální výcvik Sexological Bodywork
Rekvalifikace Masér pro sportovní a rekondiční masáže
Úvod do psychoterapie zaměřené na tělo
Práce s tělem v psychoterapii
Hlas a síla projevu
Tělo, duše, srdce I.
Škola pánevního dna I.
Mohendžodáro – Škola umění tantrajógy pro ženy I
Profesionální výcvik Celostní smyslné masáže 
Baby masáž – kurz masáže dětí a kojenců
Síla ženy, Orgasmická žena, Umění potěšit muže

Kontaktujte přímo Zuzanu

Je třeba se objednat několik dnů, někdy i týdnů předem. 

tantra
POSLAT SMS
NAPSAT EMAIL
VOLAT
Napište ji email

Párový kurz se Zuzkou

Rated 5 out of 5

Zuzko, musím Vám napsat, že jsem toho stále plná! Bylo to úžasný.
Chtěla bych Vám moc moc poděkovat za to, co jsme u Vás zažili. Určitě
jsme u Vás nebyli naposledy. Vím, že to pro Vás muselo být velmi obtížné
díky mému příteli, který se ale nakonec také neskutečně zapojil a užil
si to. Před usnutím mi ještě jednou moc děkoval, že jsem tohle vymyslela
a mohl to zažít.

Karolína

Mimořádný zážitek

Rated 5 out of 5

Rád bych Vám za nás oba poděkoval, byl to mimořádný zážitek a doma jsme ještě včera celý večer a taky dnes dopoledne pokračovali :-)) Shodli jsme se na tom, že všechno bylo až do včerejška skvělé, a to tak, že jsme si neuměli představit, že to může být ještě lepší. A ono může 🙂 Díky moc za Váš empatický a profesionální přístup.

Marek a Markéta

Díky kurzu se sobě více věnujeme

Rated 5 out of 5

Od kurzu doporučujeme všude, kudy chodíme. Otevřelo nám to obzory skrze dotek a intimitu. Díky kurzu jsme se naučili vnímat se vzájemně více, být ve své přítomnosti, teď a tady, a věnovat dlouhé chvíle jen sobě a našemu spojení. Od kurzu jsme aplikovali do našich diářů přímo čas na masáž a věnování se sami sobě. Byl pro nás velice přínosný a inspirativní, techniky využíváme a zkoušíme aktivně. Určitě v budoucnu zkusíme další vzdělání skrze tuto tématiku. Děkujeme.

Anička a Vítek

Cítím se báječně

Rated 5 out of 5

Zuzanko, cítím se báječně a musím se Vám svěřit, že jsem již dala Váš kontakt kamarádkám z Prahy. Musím se přiznat, že to pro mě byl vážně jedinečný zážitek, a jak jste sama říkala, cítila jsem efekt i další dny. Budu velmi ráda, když mi pošlete cvičení orgasmické jógy, jógu miluji a věnuji se jí již několik let a ráda si vyzkouším i něco jiného. Těším se velmi na další setkání a na další masáž.

Marika

Jedinečný zážitek

Rated 5 out of 5

Moje první setkání s tantrou se díky Zuzce stalo úžasnou zkušeností, která možná i ovlivní moje další směřování. Dozvěděl jsem se spoustu informací o vědomé práci s tělem a energií a celé sezení bylo v útulném prostředí jedinečným zážitkem.

Karel

Vaginální maping byl pro mne rituálem uzdravování

Rated 5 out of 5

Několik let pracuji se svým tělem a s uvolňováním léta ukládaného napětí a emočních bloků a léčením starých zranění. Vaginální maping pro mne představoval další, hlubší a jemnější úroveň práce s tělem. Ale současně také něco tajemného, co spadá do oblasti „fakt hustý“ a o čem se ve „slušné společnosti“ nemluví. I když mám poměrně vysoký práh bolesti, nějaká část mne měla strach, že to bude bolet a nevím, jak moc. Můj vaginální maping byl spojený s mnoha překvapeními. Zuzka pracovala velmi jemně a citlivě, jako by zkušený milenec prováděl nezkušenou dívku skrz ztrátu panenství. Nebolelo to. Překvapilo mne, co všechno si moje vagina pamatuje a jak ke mně hovoří. Některé body byly citlivější, některé velmi živé a některé se probouzely velmi pomalu. Některé body měly vnitřní funkce, např. vnitřní kontrolor, hlídač svobody projevu, udržovač živosti a pohybu, uvolňovač napětí, duhový energetický had… Moje vagina se rozpomínala a ožívala. Během pěti sezení se mi postupně vybavovaly situace pro mne emočně bolestivé; některé z nich jsem dávno kamsi zasunula a vůbec si nyní nepamatovala. Uvědomovala jsem si, že pouze já utvářím svůj svět a mám sílu a právo si hlídat své hranice a nenechat druhé, aby se mnou jednali hrubě, necitlivě nebo ponižujícně. V některých okamžicích celá moje pánev ožívala a vnitřně tancovala. Cítila jsem víc energie a současně vnitřní klid a úctu a vděčnost ke svému tělu. Prosila jsem ho za odpuštění za moje ubližování, nelásku, nespokojenost s ním, děkovala jsem za to, že je, jaké je a za zkušenosti, kterých se mi dostalo. Vaginální maping byl pro mne rituálem uzdravování vnímání vlastního těla a své sexuality, přerodem směrem ke zdravé ženě. Pro mne byl zkušeností, kterou mohu doporučit i jiným ženám, zvláště se Zuzkou.

Jana

Čtyřruční masáž s Davidem a Zuzanou byl neskutečný zážitek

Rated 5 out of 5

Rozhodl jsem se vyzkoušet čtyřruční masáž Jin a jang s Davidem a Zuzkou. Před masáží jsem byl trochu nesvůj, protože jsem příliš nevěděl, co přesně od masáže očekávat. Jakmile jsem ale dorazil na místo, nervozita rychle opadla a v přátelské atmosféře jsem se začal cítit velmi pohodlně. Na začátku mi Zuzana s Davidem vysvětlili podstatu vědomé práce s tělem a dostali jsme se i k diskuzi o různých duchovních aspektech našeho života. Poté již následovala masáž, při které se dostala pozornost snad úplně každé části mého těla. Chvílemi bylo vysloveně cítit, jak energie prochází tělem. Celá masáž proběhla velmi harmonicky, hladce a bylo až s podivem, jak v důvěrném prostředí člověk přirozeně překoná hranice vlastní intimity. Neskutečný zážitek spočíval i v tom, že maséři pracovali sehraně a výborně se doplňovala něžnost a jemnost Zuzaniných rukou se silou a dynamikou Davidových doteků. Jedinou nevýhodu, kterou jsem v masáži viděl, bylo to, že bych si přál, aby nikdy neskončila – respektive aby trvala dalších několik hodin ;-))

Ondra